Companie
Detalii identificare
Nume firmăVPNLC RENT & TOW S.R.L.
Cod unic de înregistrare44682295 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2021013264409
EUIDROONRC.J2021013264409
Data înființării03.08.2021 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7711
Această clasă include:
-servicii de închiriere şi leasing operaţional pentru următoarele tipuri de vehicule: -autoturisme şi alte autovehicule rutiere uşoare fără şofer (sub 3,5 tone) Această clasă exclude: -închirierea sau leasing-ul autoturismelor sau autovehiculelor rutiere uşoare cu şofer,
4939
4939
Industrie
Activităţi de servicii administrative şi activităţi de servicii suport
SectorActivitati de inchiriere si leasing
Obiect activitateActivitati de inchiriere si leasing cu autoturisme si autovehicule rutiere usoare
Informații de contact
AdresaBazinului nr. 9, Sat Jupăneşti | Comuna Coşeşti, Argeş
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
305.236
Profit (Lei)
175.057
Număr angajați
1
Vechime
4 ani
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 305.236 | 175.057 | 14.588 | 10.312 | 83.511 | 237.020 | 310.219 | 1 |
| 2024 | 96.320 | -39.679 | -3.307 | 1.171 | 66.998 | 69.335 | 135.162 | 1 |
| 2023 | 261.777 | 123.757 | 10.313 | 9.148 | 0 | 183.988 | 174.840 | 1 |
| 2022 | 283.504 | 216.985 | 18.082 | 2.562 | 3.167 | 216.500 | 217.105 | 0 |
| 2021 | 131.708 | 110.677 | 9.223 | 3.368 | 332 | 113.813 | 110.777 | 0 |
Marja profit net
57.35%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
56.43%
Lichiditate curentă
22.98
Viteza rotație active
0.95
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
57.35%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
56.43%
Profit net per salariat
175.057 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 57.35% | -41.19% | 47.28% | 76.54% | 84.03% |
| Marjă profit brut | 66% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 56.43% | -29.36% | 70.78% | 99.94% | 99.91% |
| Profit net per salariat | 175.057 Lei | -39.679 Lei | 123.757 Lei | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.95
Viteza rotație stocuri
117.67
Durata medie încasare creanțe
219.02 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.95 | 0.71 | 1.42 | 1.29 | 1.15 |
| Viteza rotație stocuri | 117.67 | 81.15 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 219.02 zile | 100.57 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 305.236 Lei | 96.320 Lei | 261.777 Lei | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
22.98
Lichiditate imediată
22.73
Pondere active imobilizate
26.05%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 22.98 | 59.21 | 20.11 | 84.5 | 33.79 |