Companie
Detalii identificare
Nume firmăANGELA SALON COMPLET S.R.L.
Cod unic de înregistrare44687810 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2021001174204
EUIDROONRC.J2021001174204
Data înființării04.08.2021 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9602
Această clasă include:
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateCoafura si alte activitati de infrumusetare
Informații de contact
AdresaUnirii nr. 20, Loc. Petroşani | Municipiul Petroşani, Hunedoara
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
75.980
Profit (Lei)
543
Număr angajați
1
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 75.980 | 543 | 45 | 88.309 | 106.699 | 7.975 | 26.365 | 1 |
| 2023 | 66.052 | 10.117 | 843 | 3.149 | 0 | 27.831 | 24.682 | 1 |
| 2022 | 57.481 | 17.479 | 1.457 | 3.167 | 0 | 17.733 | 14.566 | 1 |
| 2021 | 13.340 | 0 | 0 | 6.423 | 0 | 3.510 | -2.913 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
0.71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
2.06%
Lichiditate curentă
0.09
Viteza rotație active
0.66
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
0.71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
2.06%
Profit net per salariat
543 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 0.71% | 15.32% | 30.41% | 0% |
| Marjă profit brut | 2.12% | 19.02% | 32.26% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 2.06% | 40.99% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | 543 Lei | 10.117 Lei | 17.479 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.66
Viteza rotație stocuri
29.95
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.66 | 2.37 | 3.24 | 3.8 |
| Viteza rotație stocuri | 29.95 | 27.56 | 65.92 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0.07 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 75.980 Lei | 66.052 Lei | 57.481 Lei | 13.340 Lei |
Lichiditate curentă
0.09
Lichiditate imediată
0.06
Pondere active imobilizate
93.05%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.09 | 8.84 | 5.6 | 0.55 |
| Lichiditate imediată | 0.06 | 8.08 | 5.32 | 0.55 |
| Pondere active imobilizate | 93.05% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 6.95% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro