Companie
Detalii identificare
Nume firmăSWEET HOME RESIDENCE 2 S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 44758822 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ35/3321/2021
EUIDROONRC.J35/3321/2021
Data înființării18.08.2021 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaTeiului nr. 12, Timişoara, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
270.791
Profit (Lei)
-47.875
Număr angajați
4
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 270.791 | -47.875 | -3.990 | 107.977 | 7.000 | 24.561 | -76.416 | 4 |
| 2024 | 302.854 | 39.254 | 3.271 | 49.795 | 7.000 | 14.254 | -28.541 | 3 |
| 2023 | 132.115 | 0 | 0 | 87.377 | 7.000 | 12.582 | -67.795 | 3 |
| 2022 | 198.775 | 0 | 0 | 87.856 | 7.000 | 43.130 | -37.726 | 4 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 12.122 | 7.000 | 2.802 | -2.320 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-17.68%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
62.65%
Lichiditate curentă
0.23
Viteza rotație active
8.58
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-17.68%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
62.65%
Profit net per salariat
-11.969 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -17.68% | 12.96% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 14.08% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 62.65% | -137.54% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -11.969 Lei | 13.085 Lei | 0 Lei | 0 Lei | n/a |
Viteza rotație active
8.58
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
30.44 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 8.58 | 14.25 | 6.75 | 3.97 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 30.44 zile | 6.38 zile | 15.81 zile | 71.45 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 67.698 Lei | 100.951 Lei | 44.038 Lei | 49.694 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.23
Lichiditate imediată
0.23
Pondere active imobilizate
22.18%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.23 | 0.29 | 0.14 | 0.49 | 0.23 |
| Lichiditate imediată | 0.23 | 0.29 | 0.14 | 0.49 | 0.23 |
| Pondere active imobilizate | 22.18% | 32.93% | 35.75% | 13.96% | 71.41% |
| Pondere active circulante | 77.82% | 67.07% | 64.25% | 86.04% | 28.59% |
©Firme.ro