Companie
Detalii identificare
Nume firmăVNX WINE EXPERT S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 44769953 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2021014370408
EUIDROONRC.J2021014370408
Data înființării20.08.2021 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4634
Această clasă include:
-comerţul cu ridicata al băuturilor alcoolice -comerţul cu ridicata al băuturilor nealcoolice
Această clasă include de asemenea:
-cumpărarea de vin în vrac şi înbutelierea fără transformare Această clasă exclude: -activităţi de amestecare a vinului sau a altor băuturi spirtoase distilate,
1101, 1102
-comerţul cu ridicata al băuturilor alcoolice -comerţul cu ridicata al băuturilor nealcoolice
Această clasă include de asemenea:
-cumpărarea de vin în vrac şi înbutelierea fără transformare Această clasă exclude: -activităţi de amestecare a vinului sau a altor băuturi spirtoase distilate,
1101, 1102
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata cu exceptia comertului cu autovehicule si motociclete
Obiect activitateComert cu ridicata al bauturilor
Informații de contact
AdresaGheorghe Ionescu Siseşti nr. 363-371, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
283.406
Profit (Lei)
19.014
Număr angajați
1
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 283.406 | 19.014 | 1.585 | 357.472 | 42.862 | 297.198 | -17.412 | 1 |
| 2023 | 29.438 | 0 | 0 | 1.590.119 | 143.466 | 223.560 | -1.221.426 | 0 |
| 2022 | 109.186 | 0 | 0 | 1.411.795 | 181.247 | 190.449 | -1.039.624 | 3 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 379.465 | 80.760 | 80.245 | -211.912 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
6.71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-109.2%
Lichiditate curentă
0.83
Viteza rotație active
0.83
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
6.71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-109.2%
Profit net per salariat
19.014 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 6.71% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 7.29% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -109.2% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 19.014 Lei | n/a | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.83
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
349.05 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.83 | 0.08 | 0.29 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 349.05 zile | 2668.87 zile | 622.06 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 283.406 Lei | n/a | 36.395 Lei | 0 Lei |
Lichiditate curentă
0.83
Lichiditate imediată
0.83
Pondere active imobilizate
12.6%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.83 | 0.14 | 0.13 | 0.21 |
| Lichiditate imediată | 0.83 | 0.14 | 0.13 | 0.21 |
| Pondere active imobilizate | 12.6% | 39.09% | 48.76% | 50.16% |
| Pondere active circulante | 87.4% | 60.91% | 51.24% | 49.84% |
©Firme.ro