Companie
Detalii identificare
Nume firmăCSA JIFSO LOOK S.R.L.
Cod unic de înregistrare44786903 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2021003411356
EUIDROONRC.J2021003411356
Data înființării24.08.2021 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9602
Această clasă include:
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateCoafura si alte activitati de infrumusetare
Informații de contact
AdresaPeciu Nou, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
45.656
Profit (Lei)
533
Număr angajați
1
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 45.656 | 533 | 44 | 1.764 | 0 | 3.198 | 1.434 | 1 |
| 2024 | 85.315 | 1.519 | 127 | 12.431 | 0 | 13.332 | 901 | 1 |
| 2023 | 28.555 | 2.618 | 218 | 17.511 | 0 | 16.893 | -618 | 1 |
| 2022 | 9.730 | 0 | 0 | 11.448 | 0 | 8.212 | -3.236 | 0 |
| 2021 | 3.230 | 0 | 0 | 4.500 | 243 | 2.276 | -1.981 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
1.17%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
37.17%
Lichiditate curentă
1.81
Viteza rotație active
14.28
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
1.17%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
37.17%
Profit net per salariat
533 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 1.17% | 1.78% | 9.17% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 6.21% | 2.8% | 13.07% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 37.17% | 100% | -423.62% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 533 Lei | 1.519 Lei | 2.618 Lei | n/a | n/a |
Viteza rotație active
14.28
Viteza rotație stocuri
18.17
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 14.28 | 6.4 | 1.69 | 1.18 | 1.28 |
| Viteza rotație stocuri | 18.17 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 1.88 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 45.656 Lei | 85.315 Lei | 28.555 Lei | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
1.81
Lichiditate imediată
0.39
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.81 | 1.07 | 0.96 | 0.72 | 0.51 |
| Lichiditate imediată | 0.39 | 1.07 | 0.96 | 0.72 | 0.51 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 9.65% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 90.35% |
©Firme.ro