Companie
Detalii identificare
Nume firmăAUGUSTIN FINISAJE CONSTRUCT S.R.L.
Cod unic de înregistrare44817708 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2021001554026
EUIDROONRC.J2021001554026
Data înființării30.08.2021 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4339
Această clasă include:
-curăţarea clădirilor noi după finalizarea lucrărilor de construcţii -alte lucrări de finisare a clădirilor n.c.a. Această clasă exclude: -activităţi ale designerilor de decoraţiuni interioare,
7410 -curăţirea spaţiilor interioare din clădiri şi din alte structuri,
8121 -lucrări specializate de curăţire a clădirilor, la interior şi exterior,
8122
-curăţarea clădirilor noi după finalizarea lucrărilor de construcţii -alte lucrări de finisare a clădirilor n.c.a. Această clasă exclude: -activităţi ale designerilor de decoraţiuni interioare,
7410 -curăţirea spaţiilor interioare din clădiri şi din alte structuri,
8121 -lucrări specializate de curăţire a clădirilor, la interior şi exterior,
8122
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateAlte lucrari de finisare
Informații de contact
AdresaSpătarul Preda nr. 17, Loc. Arad | Municipiul Arad, Arad
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
261.583
Profit (Lei)
2.845
Număr angajați
2
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 261.583 | 2.845 | 237 | 341.796 | 91.995 | 370.430 | 120.629 | 2 |
| 2024 | 227.165 | -174.997 | -14.583 | 206.028 | 155.541 | 168.271 | 117.784 | 3 |
| 2023 | 654.442 | 0 | 0 | 204.279 | 238.730 | 258.329 | 292.780 | 6 |
| 2022 | 1.654.561 | 964.570 | 80.381 | 193.793 | 158.410 | 1.001.123 | 965.740 | 7 |
| 2021 | 291.604 | 126.970 | 10.581 | 10.519 | 19.796 | 117.893 | 127.170 | 3 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
1.09%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
2.36%
Lichiditate curentă
1.08
Viteza rotație active
0.57
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
1.09%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
2.36%
Profit net per salariat
1.423 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 1.09% | -77.04% | 0% | 58.3% | 43.54% |
| Marjă profit brut | 1.51% | 0% | 0% | 59.18% | 44.52% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 2.36% | -148.57% | 0% | 99.88% | 99.84% |
| Profit net per salariat | 1.423 Lei | -58.332 Lei | 0 Lei | 137.796 Lei | 42.323 Lei |
Viteza rotație active
0.57
Viteza rotație stocuri
7.47
Durata medie încasare creanțe
398.67 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.57 | 0.7 | 1.32 | 1.43 | 2.12 |
| Viteza rotație stocuri | 7.47 | 0 | 9.26 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 398.67 zile | 259.93 zile | 99.25 zile | 95.69 zile | 46.7 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 130.792 Lei | 75.722 Lei | 109.074 Lei | 236.366 Lei | 97.201 Lei |
Lichiditate curentă
1.08
Lichiditate imediată
0.98
Pondere active imobilizate
19.89%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.08 | 0.82 | 1.26 | 5.17 | 11.21 |
| Lichiditate imediată | 0.98 | 0.82 | 0.92 | 5.17 | 11.21 |
| Pondere active imobilizate | 19.89% | 48.03% | 48.03% | 13.66% | 14.38% |
| Pondere active circulante | 80.11% | 51.97% | 51.97% | 86.34% | 85.62% |
©Firme.ro