Companie

Detalii identificare

Nume firmăCOOPERATIVA AGRICOLA AGRO MIXT FARM
Cod unic de înregistrare RO 44849270 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareC2021000007065
EUIDROONRC.C2021000007065
Data înființării03.09.2021 - 4 ani

Domeniu de activitate

CAEN
150
info-icon
Această clasă include cultivarea plantelor combinată cu creşterea animalelor, fără o specializare a producţiei. Dimensiunea economica a fermei nu este un factor determinant. Dacă producţia vegetală sau animală într-o fermă dată are o pondere ce depăşeşte 66 % din marja brută standard, activitatea nu trebuie să fie inclusă aici, ci alocată la cultivarea plantelor sau la creşterea animalelor, după caz. Această clasă exclude: -activităţi ale fermelor specializate în culturi mixte,

grupele 011şi 012 -activităţi ale fermelor cu efective de animale mixte,

grupa 014
Industrie
Agricultură, silvicultură şi pescuit
SectorAgricultura, vanatoare si servicii anexe
Obiect activitateActivitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor)

Informații de contact

AdresaOrheiu Bistriţei, Bistriţa-Năsăud

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
12.412.854
Profit (Lei)
603.728
Număr angajați
1
Vechime
4 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202512.412.854603.72850.3112.794.38510.717.3751.628.676898.5941
20249.927.566160.47413.3731.964.4473.313.6523.007.941294.8661
20238.860.944100.3258.3602.673.3584.453.3233.621.786134.3920
20226.865.19923.5651.9645.114.8633.522.4277.829.00534.0670
202105024228.56033.0695.99310.5020

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
4.86%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
67.19%
Lichiditate curentă
0.58
Viteza rotație active
1.01

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
4.86%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
67.19%
Profit net per salariat
603.728 Lei
Indicator20252024202320222021
Marjă profit net4.86%1.62%1.13%0.34%0%
Marjă profit brut4.86%1.62%1.13%0.34%0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)67.19%54.42%74.65%69.17%4.78%
Profit net per salariat603.728 Lei160.474 Lein/an/an/a
Viteza rotație active
1.01
Viteza rotație stocuri
21291.34
Durata medie încasare creanțe
47.01 zile
Indicator20252024202320222021
Viteza rotație active1.011.571.10.60
Viteza rotație stocuri21291.3474.2267.98144.40
Durata medie încasare creanțe47.01 zile105.4 zile143.36 zile408.79 zile0
Cifra de afaceri per salariat12.412.854 Lei9.927.566 Lein/an/an/a
Lichiditate curentă
0.58
Lichiditate imediată
0.58
Pondere active imobilizate
86.81%
Indicator20252024202320222021
Lichiditate curentă0.581.531.351.530.21
Lichiditate imediată0.581.461.311.520.21
Pondere active imobilizate86.81%52.42%55.15%31.03%84.66%
Pondere active circulante13.19%47.58%44.85%68.97%15.34%

©Firme.ro

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente