Companie
Detalii identificare
Nume firmăREMYROD S.R.L.
Cod unic de înregistrare44869880 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ17/1468/2021
EUIDROONRC.J17/1468/2021
Data înființării08.09.2021 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaFileşti nr. 3, Galaţi, Galaţi
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
8.235
Profit (Lei)
-31.529
Număr angajați
1
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 8.235 | -31.529 | -2.627 | 54.177 | 3.454 | 10.217 | -40.506 | 1 |
| 2023 | 377.189 | 0 | 0 | 44.687 | 14.575 | 21.135 | -8.977 | 5 |
| 2022 | 133.147 | 38.515 | 3.210 | 52.223 | 18.692 | 68.436 | 34.905 | 5 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 16.100 | 11.775 | 715 | -3.610 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-382.87%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
77.84%
Lichiditate curentă
0.19
Viteza rotație active
0.6
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-382.87%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
77.84%
Profit net per salariat
-31.529 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -382.87% | 0% | 28.93% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 77.84% | 0% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | -31.529 Lei | 0 Lei | 7.703 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.6
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
444.16 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.6 | 10.56 | 1.53 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 444.16 zile | 0 zile | 0 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 8.235 Lei | 75.438 Lei | 26.629 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.19
Lichiditate imediată
0.19
Pondere active imobilizate
25.27%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.19 | 0.47 | 1.31 | 0.04 |
| Lichiditate imediată | 0.19 | 0.47 | 1.31 | 0.04 |
| Pondere active imobilizate | 25.27% | 40.81% | 21.45% | 94.28% |
| Pondere active circulante | 74.73% | 59.19% | 78.55% | 5.72% |
©Firme.ro