Companie
Detalii identificare
Nume firmăSECURITY ASSET MANAGEMENT S.R.L.
Cod unic de înregistrare44915455 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2021016043407
EUIDROONRC.J2021016043407
Data înființării16.09.2021 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7320
Această clasă include:
-servicii de investigare a potenţialului pieţei, acceptarea şi familiarizarea cu produsele noi, comportamentul cumpărătorilor faţă de produse şi servicii, inclusiv analiza statistică a rezultatelor în scopul promovării si dezvoltării de produse noi -servicii de sondare a opiniei publice despre probleme politice, economice şi sociale, inclusiv analiza statistică a rezultatelor
-servicii de investigare a potenţialului pieţei, acceptarea şi familiarizarea cu produsele noi, comportamentul cumpărătorilor faţă de produse şi servicii, inclusiv analiza statistică a rezultatelor în scopul promovării si dezvoltării de produse noi -servicii de sondare a opiniei publice despre probleme politice, economice şi sociale, inclusiv analiza statistică a rezultatelor
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorPublicitate si activitati de studiere a pietei
Obiect activitateActivitati de studiere a pietei si de sondare a opiniei publice
Informații de contact
AdresaAlexandru Cel Bun nr. 14, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
96.160
Profit (Lei)
50.960
Număr angajați
1
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 96.160 | 50.960 | 4.247 | 62.917 | 0 | 114.117 | 51.200 | 1 |
| 2023 | 117.000 | 71.164 | 5.930 | 3.722 | 0 | 75.126 | 71.404 | 1 |
| 2022 | 91.040 | 82.963 | 6.914 | 934 | 0 | 84.137 | 83.203 | 1 |
| 2021 | 12.000 | 9.557 | 796 | 231 | 0 | 9.988 | 9.757 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
53%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.53%
Lichiditate curentă
1.81
Viteza rotație active
0.84
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
53%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.53%
Profit net per salariat
50.960 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 53% | 60.82% | 91.13% | 79.64% |
| Marjă profit brut | 56.73% | 61.8% | 93.27% | 82.58% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.53% | 99.66% | 99.71% | 97.95% |
| Profit net per salariat | 50.960 Lei | 71.164 Lei | 82.963 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.84
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.84 | 1.56 | 1.08 | 1.2 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 96.160 Lei | 117.000 Lei | 91.040 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
1.81
Lichiditate imediată
1.81
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.81 | 20.18 | 90.08 | 43.24 |
| Lichiditate imediată | 1.81 | 20.18 | 90.08 | 43.24 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro