Companie
Detalii identificare
Nume firmăINTERIOR REZIDENTIAL DECOR S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 44919350 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ5/2389/2021
EUIDROONRC.J5/2389/2021
Data înființării17.09.2021 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaMoldovei nr. 72, Oradea, Bihor
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
24.197
Profit (Lei)
-38.349
Număr angajați
0
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 24.197 | -38.349 | -3.196 | 123.975 | 0 | 220.067 | 96.092 | 0 |
| 2023 | 303.290 | 134.201 | 11.183 | 109.452 | 0 | 243.893 | 134.441 | 1 |
| 2022 | 148.165 | 121.820 | 10.152 | 26.426 | 0 | 150.174 | 123.748 | 1 |
| 2021 | 46.650 | 1.728 | 144 | 22.352 | 0 | 24.280 | 1.928 | 5 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-158.49%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-39.91%
Lichiditate curentă
1.78
Viteza rotație active
0.11
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-158.49%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-39.91%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -158.49% | 44.25% | 82.22% | 3.7% |
| Marjă profit brut | 0% | 52.53% | 84.34% | 4.69% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -39.91% | 99.82% | 98.44% | 89.63% |
| Profit net per salariat | n/a | 134.201 Lei | 121.820 Lei | 346 Lei |
Viteza rotație active
0.11
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
3311.88 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.11 | 1.24 | 0.99 | 1.92 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 3311.88 zile | 263.81 zile | 62.97 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 303.290 Lei | 148.165 Lei | 9.330 Lei |
Lichiditate curentă
1.78
Lichiditate imediată
1.78
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.78 | 2.23 | 5.68 | 1.09 |
| Lichiditate imediată | 1.78 | 2.23 | 5.68 | 1.09 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro