Companie
Detalii identificare
Nume firmăROVALI DEVELOPMENT S.R.L.
Cod unic de înregistrare44942557 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ8/2694/2021
EUIDROONRC.J8/2694/2021
Data înființării22.09.2021 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaPictor Iacob Brujan nr. 407H, Lunca Calnicului, Braşov
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
110.250
Profit (Lei)
-51.781
Număr angajați
1
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 110.250 | -51.781 | -4.315 | 176.431 | 98.825 | 14.085 | -63.521 | 1 |
| 2023 | 53.970 | 3.493 | 291 | 99.079 | 75.174 | 12.165 | -11.740 | 1 |
| 2022 | 0 | 0 | 0 | 15.250 | 0 | 17 | -15.233 | 0 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 8.200 | 782 | 167 | -7.251 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-46.97%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
81.52%
Lichiditate curentă
0.08
Viteza rotație active
0.98
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-46.97%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
81.52%
Profit net per salariat
-51.781 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -46.97% | 6.47% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 9.06% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 81.52% | -29.75% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -51.781 Lei | 3.493 Lei | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.98
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
-3.78 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.98 | 0.62 | 0 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | -3.78 zile | 2.47 zile | 0 | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 110.250 Lei | 53.970 Lei | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.08
Lichiditate imediată
0.08
Pondere active imobilizate
87.53%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.08 | 0.12 | 0 | 0.02 |
| Lichiditate imediată | 0.08 | 0.12 | 0 | 0.02 |
| Pondere active imobilizate | 87.53% | 86.07% | 0% | 82.4% |
| Pondere active circulante | 12.47% | 13.93% | 100% | 17.6% |
©Firme.ro