Companie
Detalii identificare
Nume firmăPAPYRUS-CONT S.R.L.
Cod unic de înregistrare44957434 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2021001607249
EUIDROONRC.J2021001607249
Data înființării23.09.2021 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6920
Această clasă include:
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati juridice si de contabilitate
Obiect activitateActivitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Informații de contact
AdresaTeleki Sándor nr. 34, Coltău, Maramureş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
13.800
Profit (Lei)
7.613
Număr angajați
0
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 13.800 | 7.613 | 634 | 8.416 | 3.221 | 26.254 | 21.059 | 0 |
| 2023 | 13.200 | 3.480 | 290 | 308 | 0 | 13.753 | 13.445 | 0 |
| 2021 | 3.600 | 3.494 | 291 | 406 | 122 | 3.978 | 3.694 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
55.17%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
36.15%
Lichiditate curentă
3.12
Viteza rotație active
0.47
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
55.17%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
36.15%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2021 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 55.17% | 26.36% | 97.06% |
| Marjă profit brut | 65.06% | 29.11% | 100% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 36.15% | 25.88% | 94.59% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.47
Viteza rotație stocuri
1.21
Durata medie încasare creanțe
293.59 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2021 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.47 | 0.96 | 0.88 |
| Viteza rotație stocuri | 1.21 | 2.29 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 293.59 zile | 207.39 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
3.12
Lichiditate imediată
1.76
Pondere active imobilizate
10.93%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2021 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 3.12 | 44.65 | 9.8 |
| Lichiditate imediată | 1.76 | 25.94 | 9.8 |
| Pondere active imobilizate | 10.93% | 0% | 2.98% |
| Pondere active circulante | 89.07% | 100% | 97.02% |
©Firme.ro