Companie
Detalii identificare
Nume firmăRALUMAT CAR S.R.L.
Cod unic de înregistrare45016082 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/4754/2021
EUIDROONRC.J12/4754/2021
Data înființării06.10.2021 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4932
Această clasă include, de asemenea: -închirieri de autovehicule particulare, cu operator
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi cu taxiuri
Informații de contact
AdresaBuşteni nr. 9, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
15.215
Profit (Lei)
-20.227
Număr angajați
0
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 15.215 | -20.227 | -1.686 | 4.081 | 0 | 9.707 | 5.626 | 0 |
| 2023 | 67.136 | 25.448 | 2.121 | 4.081 | 5.286 | 24.358 | 25.853 | 0 |
| 2022 | 111.985 | 53.460 | 4.455 | 391 | 11.052 | 39.806 | 50.467 | 1 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 20.574 | 16.819 | 762 | -2.993 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-132.94%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-359.53%
Lichiditate curentă
2.38
Viteza rotație active
1.57
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-132.94%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-359.53%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -132.94% | 37.91% | 47.74% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 43.87% | 50.34% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -359.53% | 98.43% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | 53.460 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
1.57
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
5.4 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.57 | 2.26 | 2.2 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 5.4 zile | 1.05 zile | 1.04 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | 111.985 Lei | 0 Lei |
Lichiditate curentă
2.38
Lichiditate imediată
2.38
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.38 | 5.97 | 101.81 | 0.04 |
| Lichiditate imediată | 2.38 | 5.97 | 101.81 | 0.04 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 17.83% | 21.73% | 95.67% |
| Pondere active circulante | 100% | 82.17% | 78.27% | 4.33% |
©Firme.ro