Companie
Detalii identificare
Nume firmăECOSRART S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 45029465 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2021004015357
EUIDROONRC.J2021004015357
Data înființării08.10.2021 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7911
Această clasă include:
-activităţi ale agenţiilor, angajate în primul rând în vânzarea serviciilor de călătorie, excursii, transport şi cazare, cu ridicata sau cu amănuntul, către publicul larg şi clienţilor comerciali.
-activităţi ale agenţiilor, angajate în primul rând în vânzarea serviciilor de călătorie, excursii, transport şi cazare, cu ridicata sau cu amănuntul, către publicul larg şi clienţilor comerciali.
Industrie
Activităţi de servicii administrative şi activităţi de servicii suport
SectorActivitati ale agentiilor turistice si a tur-operatorilor; alte servicii de rezervare si asistenta turistica
Obiect activitateActivitati ale agentiilor turistice
Informații de contact
AdresaIzlaz nr. 66/A, Timişoara, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
83.935
Profit (Lei)
145.686
Număr angajați
2
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 83.935 | 145.686 | 12.141 | 321.248 | 78.137 | 378.794 | 135.683 | 2 |
| 2023 | 17.985 | 0 | 0 | 127.142 | 52.803 | 79.429 | 5.090 | 0 |
| 2022 | 85.918 | 9.965 | 830 | 19.424 | 24.367 | 37.197 | 42.140 | 0 |
| 2021 | 40.398 | 31.975 | 2.665 | 3.965 | 5.999 | 30.141 | 32.175 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
173.57%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
1.18
Viteza rotație active
0.18
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
173.57%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
72.843 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 173.57% | 0% | 11.6% | 79.15% |
| Marjă profit brut | 173.57% | 0% | 14.6% | 82.15% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 0% | 23.65% | 99.38% |
| Profit net per salariat | 72.843 Lei | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.18
Viteza rotație stocuri
6.84
Durata medie încasare creanțe
1527.29 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.18 | 0.14 | 1.4 | 1.12 |
| Viteza rotație stocuri | 6.84 | 0.68 | 923.85 | 23.6 |
| Durata medie încasare creanțe | 1527.29 zile | 932.93 zile | 131.31 zile | 83.12 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 41.968 Lei | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
1.18
Lichiditate imediată
1.14
Pondere active imobilizate
17.1%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.18 | 0.62 | 1.92 | 7.6 |
| Lichiditate imediată | 1.14 | 0.42 | 1.91 | 7.17 |
| Pondere active imobilizate | 17.1% | 39.93% | 39.58% | 16.6% |
| Pondere active circulante | 82.9% | 60.07% | 60.42% | 83.4% |
©Firme.ro