Companie
Detalii identificare
Nume firmăSABIK MEDIA VISION S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 45048114 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ32/2011/2021
EUIDROONRC.J32/2011/2021
Data înființării13.10.2021 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5819
Această clasă include:
-editarea (inclusiv on-line ) de : -cataloage -fotografii, gravuri şi cărţi poştale -felicitari -formulare -afişe, reproduceri ale operelor de artă -materiale publicitare -alte tipărituri -editări on-line de informaţii statistice sau alte informaţii Această clasă exclude: -editarea de ziare exclusiv publicitare,
5813 -furnizarea on-line de programe software (găzduirea de aplicaţii şi servicii de furnizarea a acestora),
6311
-editarea (inclusiv on-line ) de : -cataloage -fotografii, gravuri şi cărţi poştale -felicitari -formulare -afişe, reproduceri ale operelor de artă -materiale publicitare -alte tipărituri -editări on-line de informaţii statistice sau alte informaţii Această clasă exclude: -editarea de ziare exclusiv publicitare,
5813 -furnizarea on-line de programe software (găzduirea de aplicaţii şi servicii de furnizarea a acestora),
6311
Industrie
Informaţii şi comunicaţii
SectorActivitati de editare
Obiect activitateAlte activitati de editare
Informații de contact
AdresaDealului nr. 14, Sibiu, Sibiu
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
61.246
Profit (Lei)
-61.804
Număr angajați
1
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 61.246 | -61.804 | -5.150 | 3.418.903 | 3.227.152 | 80.277 | -111.474 | 1 |
| 2023 | 41.630 | 0 | 0 | 54.460 | 3.937 | 853 | -49.670 | 1 |
| 2022 | 25.883 | 0 | 0 | 37.271 | 0 | 4.433 | -32.838 | 0 |
| 2021 | 7.423 | 0 | 0 | 8.546 | 0 | 4.073 | -4.473 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-100.91%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
55.44%
Lichiditate curentă
0.02
Viteza rotație active
0.02
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-100.91%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
55.44%
Profit net per salariat
-61.804 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -100.91% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 55.44% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -61.804 Lei | 0 Lei | n/a | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.02
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
413.81 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.02 | 8.69 | 5.84 | 1.82 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 413.81 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 61.246 Lei | 41.630 Lei | n/a | 7.423 Lei |
Lichiditate curentă
0.02
Lichiditate imediată
0.02
Pondere active imobilizate
97.57%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.02 | 0.02 | 0.12 | 0.48 |
| Lichiditate imediată | 0.02 | 0.02 | 0.12 | 0.48 |
| Pondere active imobilizate | 97.57% | 82.19% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 2.43% | 17.81% | 100% | 100% |
©Firme.ro