Companie
Detalii identificare
Nume firmăMASSAGE BY DIANA DINU S.R.L.
Cod unic de înregistrare45062224 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2021002940082
EUIDROONRC.J2021002940082
Data înființării15.10.2021 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9604
Această clasă include:
-activităţile băilor (comunale) turceşti, saunelor şi băilor de abur, solarelor, saloanelor de slăbit, saloanelor de masaj etc. Această clasă exclude: - masajul medical şi terapeutic,
8690 -activităţi ale cluburilor de sănătate, întreţinere corporală (fitness) şi culturism,
9313
-activităţile băilor (comunale) turceşti, saunelor şi băilor de abur, solarelor, saloanelor de slăbit, saloanelor de masaj etc. Această clasă exclude: - masajul medical şi terapeutic,
8690 -activităţi ale cluburilor de sănătate, întreţinere corporală (fitness) şi culturism,
9313
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateActivitati de intretinere corporala
Informații de contact
AdresaMare nr. 145, Zărneşti, Braşov
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
55.480
Profit (Lei)
5.835
Număr angajați
0
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 55.480 | 5.835 | 486 | 4.169 | 8.437 | 8.952 | 13.301 | 0 |
| 2023 | 47.991 | 16.629 | 1.386 | 0 | 7.383 | 14.252 | 21.635 | 0 |
| 2022 | 32.081 | 9.836 | 820 | 8.521 | 151 | 13.377 | 5.007 | 0 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 5.002 | 151 | 22 | -4.829 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
10.52%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
43.87%
Lichiditate curentă
2.15
Viteza rotație active
3.19
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
10.52%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
43.87%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 10.52% | 34.65% | 30.66% | 0% |
| Marjă profit brut | 12.53% | 38.26% | 32.46% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 43.87% | 76.86% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
3.19
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
-13.92 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.19 | 2.22 | 2.37 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | -13.92 zile | 3.57 zile | 0 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
2.15
Lichiditate imediată
2.15
Pondere active imobilizate
48.52%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.15 | 0 | 1.57 | 0 |
| Lichiditate imediată | 2.15 | 0 | 1.57 | 0 |
| Pondere active imobilizate | 48.52% | 34.13% | 1.12% | 87.28% |
| Pondere active circulante | 51.48% | 65.87% | 98.88% | 12.72% |
©Firme.ro