Companie
Detalii identificare
Nume firmăYANG NETWORKING SOLUTIONS S.R.L.
Cod unic de înregistrare45080778 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2021004967128
EUIDROONRC.J2021004967128
Data înființării19.10.2021 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9511
Această clasă include repararea echipamentului electronic, cum ar fi calculatoarele, maşinile de calculat şi echipamentele periferice. Această clasă include repararea şi întreţinerea de: -calculatoare de birou -calculatoare portabile (laptop-uri) -unităţi de disc magnetic, unităţi optice şi alte dispozitive de stocare -unităţi de disc optic (CD-RW, CD-ROM, DVD-ROM,. DVD-RW) -imprimante -monitoare -tastaturi -mouse-uri, joystick-uri şi accesorii pentru acestea -modemuri interne şi externe -terminale de computer specializate -servere -scanere, inclusiv scanere pentru coduri de bare -cititoare de cartele inteligente (smart card) -căşti pentru simularea realităţii virtuale -proiectoare pentru calculator Această clasă include de asemenea repararea şi întreţinerea de: -terminale pentru calculatoare, cum sunt automatele bancare (ATM); puncte de vânzare (POS), ce operează fără comenzi mecanice -mini-calculatoare portabile (PDA-uri –personal digital asistent) Această clasă exclude: -repararea şi întreţinerea echipamentelor de tip modem,
9512
9512
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorReparatii de calculatoare, de articole personale si de uz gospodaresc
Obiect activitateRepararea calculatoarelor si a echipamentelor periferice
Informații de contact
AdresaMihai Viteazu nr. 43, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Social Media
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
266.856
Profit (Lei)
36.350
Număr angajați
1
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 266.856 | 36.350 | 3.029 | 16.788 | 5.727 | 47.651 | 36.590 | 1 |
| 2023 | 268.654 | 108.933 | 9.078 | 4.202 | 8.998 | 104.377 | 109.173 | 1 |
| 2022 | 299.573 | 172.928 | 14.411 | 112.940 | 41.198 | 244.910 | 173.168 | 0 |
| 2021 | 95.481 | 58.473 | 4.873 | 27.741 | 0 | 86.414 | 58.673 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
13.62%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.34%
Lichiditate curentă
2.84
Viteza rotație active
5
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
13.62%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.34%
Profit net per salariat
36.350 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 13.62% | 40.55% | 57.72% | 61.24% |
| Marjă profit brut | 16.56% | 41.59% | 60.31% | 64.18% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.34% | 99.78% | 99.86% | 99.66% |
| Profit net per salariat | 36.350 Lei | 108.933 Lei | n/a | n/a |
Viteza rotație active
5
Viteza rotație stocuri
14.44
Durata medie încasare creanțe
17.79 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 5 | 2.37 | 1.05 | 1.1 |
| Viteza rotație stocuri | 14.44 | 6.85 | 13.86 | 3.89 |
| Durata medie încasare creanțe | 17.79 zile | 26.95 zile | 144.63 zile | 29.12 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 266.856 Lei | 268.654 Lei | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
2.84
Lichiditate imediată
1.74
Pondere active imobilizate
10.73%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.84 | 24.84 | 2.17 | 3.12 |
| Lichiditate imediată | 1.74 | 15.51 | 1.98 | 2.23 |
| Pondere active imobilizate | 10.73% | 7.94% | 14.4% | 0% |
| Pondere active circulante | 89.27% | 92.06% | 85.6% | 100% |
©Firme.ro
