Companie
Detalii identificare
Nume firmăALS REAL ESTATE BUSINESSES S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 45086738 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/17973/2021
EUIDROONRC.J40/17973/2021
Data înființării20.10.2021 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6831
Această clasă include activităţi de tranzacţii imobiliare realizate de către agenţiile imobiliare: -servicii de intermediere pentru cumpărarea , vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităţi de consultanţă şi servicii de evaluare privind cumpărarea, vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităti ale agenţilor care încheie precontracte (angajamente scrise), în vederea realizării unei tranzacţii Imobiliare Această clasă exclude: -activităţi juridice,
6910
6910
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateAgentii imobiliare
Informații de contact
AdresaTaberei nr. 36, Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
124.201
Profit (Lei)
18.406
Număr angajați
1
Vechime
4 ani
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 124.201 | 18.406 | 1.534 | 61.098 | 0 | 79.980 | 18.882 | 1 |
| 2023 | 130.948 | 34.357 | 2.863 | 17.318 | 0 | 51.675 | 34.357 | 1 |
| 2022 | 86.136 | 0 | 0 | 12.488 | 0 | 34.542 | 22.054 | 1 |
| 2021 | 120.536 | 116.408 | 9.701 | 4.422 | 0 | 120.831 | 116.409 | 0 |
Marja profit net
14.82%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97.48%
Lichiditate curentă
1.31
Viteza rotație active
1.55
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
14.82%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97.48%
Profit net per salariat
18.406 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 14.82% | 26.24% | 0% | 96.58% |
| Marjă profit brut | 15.67% | 27.19% | 0% | 99.52% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 97.48% | 100% | 0% | 100% |
| Profit net per salariat | 18.406 Lei | 34.357 Lei | 0 Lei | n/a |
Viteza rotație active
1.55
Viteza rotație stocuri
113.01
Durata medie încasare creanțe
99.3 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.55 | 2.53 | 2.49 | 1 |
| Viteza rotație stocuri | 113.01 | 69.54 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 99.3 zile | 72.44 zile | 12.8 zile | 365 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 124.201 Lei | 130.948 Lei | 86.136 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
1.31
Lichiditate imediată
1.29
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.31 | 2.98 | 2.77 | 27.32 |
| Lichiditate imediată | 1.29 | 2.88 | 2.77 | 27.32 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro