Companie
Detalii identificare
Nume firmăDELUX APARTMENTS S.R.L.
Cod unic de înregistrare45126042 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2021001829043
EUIDROONRC.J2021001829043
Data înființării27.10.2021 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5590
Această clasă include asigurarea cazării temporare sau de lungă durată în camere cu unul sau mai multe paturi sau dormitoare pentru studenţi, lucrători sezonieri şi alte persoane. Această clasă include:
-locuinţe pentru studenţi -dormitoare şcolare -cămine muncitoreşti -pensiuni şi internate -vagoane dormitor
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorHoteluri si alte facilitati de cazare
Obiect activitateAlte servicii de cazare
Informații de contact
Adresa9 Mai nr. 78, Bacău, Bacău
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
137.312
Profit (Lei)
31.286
Număr angajați
1
Vechime
4 ani
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 137.312 | 31.286 | 2.607 | 20.094 | 0 | 51.620 | 31.526 | 1 |
| 2024 | 97.921 | 4.228 | 352 | 15.243 | 0 | 18.760 | 3.517 | 1 |
| 2023 | 88.896 | 899 | 75 | 12.608 | 0 | 34.616 | 22.008 | 2 |
| 2022 | 89.715 | 23.545 | 1.962 | 11.941 | 0 | 33.050 | 21.109 | 1 |
| 2021 | 10.028 | 0 | 0 | 7.947 | 0 | 5.511 | -2.436 | 1 |
Marja profit net
22.78%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.24%
Lichiditate curentă
2.57
Viteza rotație active
2.66
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
22.78%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.24%
Profit net per salariat
31.286 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 22.78% | 4.32% | 1.01% | 26.24% | 0% |
| Marjă profit brut | 25.73% | 6.98% | 1.89% | 27.15% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.24% | 100% | 4.08% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | 31.286 Lei | 4.228 Lei | 450 Lei | 23.545 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
2.66
Viteza rotație stocuri
15256.89
Durata medie încasare creanțe
88.79 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.66 | 5.22 | 2.57 | 2.71 | 1.82 |
| Viteza rotație stocuri | 15256.89 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 88.79 zile | 10.65 zile | 64.94 zile | 3.73 zile | 106.97 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 137.312 Lei | 97.921 Lei | 44.448 Lei | 89.715 Lei | 10.028 Lei |
Lichiditate curentă
2.57
Lichiditate imediată
2.57
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.57 | 1.23 | 2.75 | 2.77 | 0.69 |
| Lichiditate imediată | 2.57 | 1.23 | 2.75 | 2.77 | 0.69 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |