Companie
Detalii identificare
Nume firmăUIFI&MPV TRANS S.R.L.
Cod unic de înregistrare45130043 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/5205/2021
EUIDROONRC.J12/5205/2021
Data înființării27.10.2021 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4932
Această clasă include, de asemenea: -închirieri de autovehicule particulare, cu operator
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi cu taxiuri
Informații de contact
AdresaPoet Grigore Alexandrescu nr. 7, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
124.767
Profit (Lei)
28.337
Număr angajați
1
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 124.767 | 28.337 | 2.361 | 50.371 | 7.825 | 108.298 | 65.752 | 1 |
| 2023 | 100.198 | 18.559 | 1.547 | 29.844 | 27.056 | 83.141 | 80.353 | 1 |
| 2021 | 4.910 | 0 | 0 | 1.300 | 0 | 295 | -1.005 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
22.71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
43.1%
Lichiditate curentă
2.15
Viteza rotație active
1.07
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
22.71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
43.1%
Profit net per salariat
28.337 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2021 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 22.71% | 18.52% | 0% |
| Marjă profit brut | 25.9% | 19.43% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 43.1% | 23.1% | 0% |
| Profit net per salariat | 28.337 Lei | 18.559 Lei | n/a |
Viteza rotație active
1.07
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
201.32 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2021 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.07 | 0.91 | 16.64 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 201.32 zile | 218.57 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 124.767 Lei | 100.198 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
2.15
Lichiditate imediată
2.15
Pondere active imobilizate
6.74%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2021 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.15 | 2.79 | 0.23 |
| Lichiditate imediată | 2.15 | 2.79 | 0.23 |
| Pondere active imobilizate | 6.74% | 24.55% | 0% |
| Pondere active circulante | 93.26% | 75.45% | 100% |
©Firme.ro