Companie
Detalii identificare
Nume firmăGOLDTIM REAL ESTATE S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 45153233 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2021018867403
EUIDROONRC.J2021018867403
Data înființării01.11.2021 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6831
Această clasă include activităţi de tranzacţii imobiliare realizate de către agenţiile imobiliare: -servicii de intermediere pentru cumpărarea , vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităţi de consultanţă şi servicii de evaluare privind cumpărarea, vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităti ale agenţilor care încheie precontracte (angajamente scrise), în vederea realizării unei tranzacţii Imobiliare Această clasă exclude: -activităţi juridice,
6910
6910
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateAgentii imobiliare
Informații de contact
AdresaAgronomiei nr. 2-6, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
230.723
Profit (Lei)
136.380
Număr angajați
1
Vechime
4 ani
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 230.723 | 136.380 | 11.365 | 8.202 | 0 | 129.477 | 136.682 | 1 |
| 2024 | 201.013 | 132.289 | 11.024 | 33.314 | 0 | 164.948 | 132.529 | 1 |
| 2023 | 329.762 | 248.168 | 20.681 | 21.330 | 0 | 272.657 | 248.408 | 1 |
| 2022 | 324.863 | 295.191 | 24.599 | 3.345 | 0 | 298.776 | 295.431 | 1 |
| 2021 | 60.000 | 56.411 | 4.701 | 1.768 | 0 | 58.379 | 56.611 | 0 |
Marja profit net
59.11%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.78%
Lichiditate curentă
15.79
Viteza rotație active
1.78
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
59.11%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.78%
Profit net per salariat
136.380 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 59.11% | 65.81% | 75.26% | 90.87% | 94.02% |
| Marjă profit brut | 60.09% | 66.84% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.78% | 99.82% | 99.9% | 99.92% | 99.65% |
| Profit net per salariat | 136.380 Lei | 132.289 Lei | 248.168 Lei | 295.191 Lei | n/a |
Viteza rotație active
1.78
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
192.59 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.78 | 1.22 | 1.21 | 1.09 | 1.03 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 192.59 zile | 252.48 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 230.723 Lei | 201.013 Lei | 329.762 Lei | 324.863 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
15.79
Lichiditate imediată
15.79
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 15.79 | 4.95 | 12.78 | 89.32 | 33.02 |
| Lichiditate imediată | 15.79 | 4.95 | 12.78 | 89.32 | 33.02 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |