Companie
Detalii identificare
Nume firmăDANIEL LEFT TRANSPORT S.R.L.
Cod unic de înregistrare45252784 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2021005692124
EUIDROONRC.J2021005692124
Data înființării19.11.2021 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4939
Această clasă include:
-alte transporturi terestre de călători: -servicii de transport cu autobuze de mare distanţă, pe bază de grafic -curse charter, excursii şi alte servicii ocazionale de transport cu autocare -transporturi de pasageri la aeroport cu trenuri navetă -operarea telefericelor, funicularelor, a tele-ski-urilor şi telecabinelor, dacă nu fac parte din sisteme de tranzit urbane sau suburbane
Această clasă include de asemenea:
-activitatea de transport cu autobuze şcolare precum şi autobuze pentru transportul angajaţilor -transportul de pasageri cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul cu ambulanţa,
8690
-alte transporturi terestre de călători: -servicii de transport cu autobuze de mare distanţă, pe bază de grafic -curse charter, excursii şi alte servicii ocazionale de transport cu autocare -transporturi de pasageri la aeroport cu trenuri navetă -operarea telefericelor, funicularelor, a tele-ski-urilor şi telecabinelor, dacă nu fac parte din sisteme de tranzit urbane sau suburbane
Această clasă include de asemenea:
-activitatea de transport cu autobuze şcolare precum şi autobuze pentru transportul angajaţilor -transportul de pasageri cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul cu ambulanţa,
8690
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateAlte transporturi terestre de calatori n.c.a
Informații de contact
AdresaMehedinţi nr. 17, Cluj-Napoca, Cluj
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
112.967
Profit (Lei)
37.203
Număr angajați
0
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 112.967 | 37.203 | 3.100 | 21.606 | 0 | 57.495 | 37.443 | 0 |
| 2024 | 132.975 | 38.082 | 3.174 | 29.452 | 0 | 67.300 | 38.322 | 0 |
| 2023 | 212.295 | 31.150 | 2.596 | 23.669 | 0 | 55.059 | 31.390 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
32.93%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.36%
Lichiditate curentă
2.66
Viteza rotație active
1.96
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
32.93%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.36%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 32.93% | 28.64% | 14.67% |
| Marjă profit brut | 39.02% | 33.96% | 16.65% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.36% | 99.37% | 99.24% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | 31.150 Lei |
Viteza rotație active
1.96
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
84.07 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.96 | 1.98 | 3.86 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 84.07 zile | 178.12 zile | 68.56 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | 212.295 Lei |
Lichiditate curentă
2.66
Lichiditate imediată
2.66
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.66 | 2.29 | 2.33 |
| Lichiditate imediată | 2.66 | 2.29 | 2.33 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro