Companie
Detalii identificare
Nume firmăATEECS EMER SOLUTIONS S.R.L.
Cod unic de înregistrare45326563 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/5966/2021
EUIDROONRC.J12/5966/2021
Data înființării08.12.2021 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4619
Această clasă exclude: -comerţul cu ridicata în nume propriu,
462 la 469 -vânzări cu amănuntul făcute de comisionari,
4799
462 la 469 -vânzări cu amănuntul făcute de comisionari,
4799
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata cu exceptia comertului cu autovehicule si motociclete
Obiect activitateIntermedieri in comertul cu produse diverse
Informații de contact
AdresaCioplea nr. 13, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
127.968
Profit (Lei)
11.381
Număr angajați
1
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 127.968 | 11.381 | 948 | 7.132 | 6.017 | 31.384 | 30.269 | 1 |
| 2024 | 134.328 | 22.926 | 1.911 | 495 | 7.126 | 34.257 | 40.888 | 0 |
| 2023 | 147.126 | 19.955 | 1.663 | 1.097 | 3.714 | 32.472 | 35.354 | 0 |
| 2022 | 161.174 | 15.159 | 1.263 | 10.175 | 0 | 25.574 | 15.399 | 0 |
| 2021 | 25.598 | 2.682 | 224 | 9.753 | 821 | 11.814 | 2.882 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
8.89%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
37.6%
Lichiditate curentă
4.4
Viteza rotație active
3.42
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
8.89%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
37.6%
Profit net per salariat
11.381 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 8.89% | 17.07% | 13.56% | 9.41% | 10.48% |
| Marjă profit brut | 10.44% | 19.95% | 16.2% | 12.15% | 13.42% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 37.6% | 56.07% | 56.44% | 98.44% | 93.06% |
| Profit net per salariat | 11.381 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
3.42
Viteza rotație stocuri
150.55
Durata medie încasare creanțe
0.37 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.42 | 3.25 | 4.07 | 6.3 | 2.03 |
| Viteza rotație stocuri | 150.55 | 134.33 | 123.12 | 404.96 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0.37 zile | 0 zile | 5.89 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 127.968 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
4.4
Lichiditate imediată
4.28
Pondere active imobilizate
16.09%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 4.4 | 69.21 | 29.6 | 2.51 | 1.21 |
| Lichiditate imediată | 4.28 | 67.19 | 28.51 | 2.47 | 1.21 |
| Pondere active imobilizate | 16.09% | 17.22% | 10.26% | 0% | 6.5% |
| Pondere active circulante | 83.91% | 82.78% | 89.74% | 100% | 93.5% |
©Firme.ro