Companie
Detalii identificare
Nume firmăPIRAMID BLUE S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 45361234 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2021003581084
EUIDROONRC.J2021003581084
Data înființării15.12.2021 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
3291
Această clasă include:
-fabricarea de mături şi perii, inclusiv cele ce se constituie ca părţi de maşini, mături mecanice acţionate manual pentru podele; pămătufuri şi pufuri pentru praf, pensule de vopsit, rulouri , racle şi alte perii, mături, etc. -fabricarea de perii pentru curăţat încălţămintea şi îmbrăcămintea
-fabricarea de mături şi perii, inclusiv cele ce se constituie ca părţi de maşini, mături mecanice acţionate manual pentru podele; pămătufuri şi pufuri pentru praf, pensule de vopsit, rulouri , racle şi alte perii, mături, etc. -fabricarea de perii pentru curăţat încălţămintea şi îmbrăcămintea
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorAlte activitati industriale n.c.a.
Obiect activitateFabricarea maturilor si periilor
Informații de contact
AdresaOitelor nr. 18K, Loc. Braşov | Municipiul Braşov, Braşov
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
4.300
Profit (Lei)
-105.520
Număr angajați
0
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 4.300 | -105.520 | -8.793 | 193.592 | 423.436 | 52.084 | 281.928 | 0 |
| 2023 | 43.000 | 0 | 0 | 62.243 | 385.046 | 64.645 | 387.448 | 1 |
| 2022 | 58.700 | 441.793 | 36.816 | 565.466 | 730.962 | 275.722 | 441.218 | 1 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 725 | 0 | 150 | -575 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-2453.95%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-37.43%
Lichiditate curentă
0.27
Viteza rotație active
0.01
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-2453.95%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-37.43%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -2453.95% | 0% | 752.63% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 766.89% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -37.43% | 0% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | 0 Lei | 441.793 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.01
Viteza rotație stocuri
0.29
Durata medie încasare creanțe
1193.8 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.01 | 0.1 | 0.06 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0.29 | 2.88 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 1193.8 zile | 63.71 zile | 542.82 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 43.000 Lei | 58.700 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.27
Lichiditate imediată
0.19
Pondere active imobilizate
89.05%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.27 | 1.04 | 0.49 | 0.21 |
| Lichiditate imediată | 0.19 | 0.8 | 0.49 | 0.21 |
| Pondere active imobilizate | 89.05% | 85.62% | 72.61% | 0% |
| Pondere active circulante | 10.95% | 14.38% | 27.39% | 100% |
©Firme.ro