Companie
Detalii identificare
Nume firmăMGM BUILDING RESTORATION S.R.L.
Cod unic de înregistrare45370160 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ02/2208/2021
EUIDROONRC.J02/2208/2021
Data înființării16.12.2021 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
Adresajud. Arad, Sat Livada com. Livada, Livada, nr.53
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
22.400
Profit (Lei)
1.411
Număr angajați
1
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 22.400 | 1.411 | 118 | 4.030 | 0 | 2.057 | -1.973 | 1 |
| 2024 | 15.500 | -8.252 | -688 | 10.570 | 0 | 7.187 | -3.383 | 1 |
| 2023 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.869 | 4.869 | 0 |
| 2022 | 0 | -122 | -10 | 150 | 0 | 5.019 | 4.869 | 0 |
| 2021 | 5.000 | 4.791 | 399 | 150 | 122 | 5.019 | 4.991 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
6.3%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-71.52%
Lichiditate curentă
0.51
Viteza rotație active
10.89
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
6.3%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-71.52%
Profit net per salariat
1.411 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 6.3% | -53.24% | 0% | 0% | 95.82% |
| Marjă profit brut | 6.62% | 0% | 0% | 0% | 98.82% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -71.52% | 100% | 0% | -2.51% | 95.99% |
| Profit net per salariat | 1.411 Lei | -8.252 Lei | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
10.89
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0.33 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 10.89 | 2.16 | 0 | 0 | 0.97 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0.33 zile | 4.71 zile | 0 | 0 | 14.6 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 22.400 Lei | 15.500 Lei | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.51
Lichiditate imediată
0.51
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.51 | 0.68 | 0 | 33.46 | 33.46 |
| Lichiditate imediată | 0.51 | 0.68 | 0 | 33.46 | 33.46 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 2.37% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 97.63% |
©Firme.ro