Companie
Detalii identificare
Nume firmăISA TECH SERVICE S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 45424987 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ3/9/2022
EUIDROONRC.J3/9/2022
Data înființării04.01.2022 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9511
Această clasă include repararea echipamentului electronic, cum ar fi calculatoarele, maşinile de calculat şi echipamentele periferice. Această clasă include repararea şi întreţinerea de: -calculatoare de birou -calculatoare portabile (laptop-uri) -unităţi de disc magnetic, unităţi optice şi alte dispozitive de stocare -unităţi de disc optic (CD-RW, CD-ROM, DVD-ROM,. DVD-RW) -imprimante -monitoare -tastaturi -mouse-uri, joystick-uri şi accesorii pentru acestea -modemuri interne şi externe -terminale de computer specializate -servere -scanere, inclusiv scanere pentru coduri de bare -cititoare de cartele inteligente (smart card) -căşti pentru simularea realităţii virtuale -proiectoare pentru calculator Această clasă include de asemenea repararea şi întreţinerea de: -terminale pentru calculatoare, cum sunt automatele bancare (ATM); puncte de vânzare (POS), ce operează fără comenzi mecanice -mini-calculatoare portabile (PDA-uri –personal digital asistent) Această clasă exclude: -repararea şi întreţinerea echipamentelor de tip modem,
9512
9512
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorReparatii de calculatoare, de articole personale si de uz gospodaresc
Obiect activitateRepararea calculatoarelor si a echipamentelor periferice
Informații de contact
AdresaHoria Cloşca Şi Crişan nr. 13, Piteşti, Argeş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
69.072
Profit (Lei)
899
Număr angajați
0
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 69.072 | 899 | 75 | 183.376 | 99.749 | 79.602 | 4.975 | 0 |
| 2023 | 10.869 | 1.407 | 117 | 135.721 | 96.449 | 34.348 | 4.076 | 0 |
| 2022 | 33.147 | 2.669 | 222 | 151.613 | 110.314 | 39.766 | 2.669 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
1.3%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
18.07%
Lichiditate curentă
0.43
Viteza rotație active
0.39
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
1.3%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
18.07%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 1.3% | 12.95% | 8.05% |
| Marjă profit brut | 1.55% | 15.41% | 11.06% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 18.07% | 34.52% | 100% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.39
Viteza rotație stocuri
6.71
Durata medie încasare creanțe
1.93 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.39 | 0.08 | 0.22 |
| Viteza rotație stocuri | 6.71 | 0.92 | 4.56 |
| Durata medie încasare creanțe | 1.93 zile | 636.68 zile | 235.7 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.43
Lichiditate imediată
0.38
Pondere active imobilizate
55.62%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.43 | 0.25 | 0.26 |
| Lichiditate imediată | 0.38 | 0.17 | 0.21 |
| Pondere active imobilizate | 55.62% | 73.74% | 73.5% |
| Pondere active circulante | 44.38% | 26.26% | 26.5% |
©Firme.ro