Companie
Detalii identificare
Nume firmăNAVI EXPERT CONSTRUCT S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 45448781 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ52/12/2022
EUIDROONRC.J52/12/2022
Data înființării11.01.2022 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaPrincipală nr. 337, Grădinari, Giurgiu
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
1.111.839
Profit (Lei)
10.500
Număr angajați
9
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.111.839 | 10.500 | 875 | 695.280 | 61.536 | 619.934 | 10.700 | 9 |
| 2023 | 900.215 | 156.673 | 13.056 | 527.285 | 79.732 | 841.009 | 362.516 | 8 |
| 2022 | 706.610 | 275.643 | 22.970 | 35.082 | 0 | 310.925 | 275.843 | 11 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
0.94%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.13%
Lichiditate curentă
0.89
Viteza rotație active
1.63
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
0.94%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.13%
Profit net per salariat
1.167 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 0.94% | 17.4% | 39.01% |
| Marjă profit brut | 2.32% | 18.18% | 39.99% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 98.13% | 43.22% | 99.93% |
| Profit net per salariat | 1.167 Lei | 19.584 Lei | 25.058 Lei |
Viteza rotație active
1.63
Viteza rotație stocuri
3.69
Durata medie încasare creanțe
91.34 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.63 | 0.98 | 2.27 |
| Viteza rotație stocuri | 3.69 | 3.46 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 91.34 zile | 227.01 zile | 41.46 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 123.538 Lei | 112.527 Lei | 64.237 Lei |
Lichiditate curentă
0.89
Lichiditate imediată
0.46
Pondere active imobilizate
9.03%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.89 | 1.59 | 8.86 |
| Lichiditate imediată | 0.46 | 1.1 | 8.86 |
| Pondere active imobilizate | 9.03% | 8.66% | 0% |
| Pondere active circulante | 90.97% | 91.34% | 100% |
©Firme.ro