Companie
Detalii identificare
Nume firmăPHOTOMATTER S.R.L.
Cod unic de înregistrare45521262 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2022000209089
EUIDROONRC.J2022000209089
Data înființării25.01.2022 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7410
Această clasă include:
-design privind textilele, îmbrăcămintea, încălţămintea, bijuteriile, mobilă, decoraţiuni interioare, articole de modă, ca şi alte bunuri personale sau gospodăreşti -design industrial, adică crearea şi dezvoltarea de planuri şi specificaţii ce optimizează utilizarea, valoarea şi aspectul produselor, inclusiv stabilirea/determinarea materialelor, mecanismelor, formelor, culorilor şi suprafeţelor finisate ale produselor, luând in considerare caracteristicile şi nevoile umane, siguranţa, precum şi preferinţele pieţei privind producţia, distribuţia, folosinţa şi întreţinerea acestor produse -servicii ale designerilor graficieni -activităţi ale designerilor de decoraţiuni interioare Această clasă exclude: -proiectarea şi programarea paginilor web,
6201 -proiectarea în arhitectură,
7111 -activităţi de proiectare în inginerie, adică aplicarea principiilor şi legilor fizice de inginerie în proiectarea maşinilor, materialelor, instrumentelor, structurilor, proceselor şi sistemelor,
7112
-design privind textilele, îmbrăcămintea, încălţămintea, bijuteriile, mobilă, decoraţiuni interioare, articole de modă, ca şi alte bunuri personale sau gospodăreşti -design industrial, adică crearea şi dezvoltarea de planuri şi specificaţii ce optimizează utilizarea, valoarea şi aspectul produselor, inclusiv stabilirea/determinarea materialelor, mecanismelor, formelor, culorilor şi suprafeţelor finisate ale produselor, luând in considerare caracteristicile şi nevoile umane, siguranţa, precum şi preferinţele pieţei privind producţia, distribuţia, folosinţa şi întreţinerea acestor produse -servicii ale designerilor graficieni -activităţi ale designerilor de decoraţiuni interioare Această clasă exclude: -proiectarea şi programarea paginilor web,
6201 -proiectarea în arhitectură,
7111 -activităţi de proiectare în inginerie, adică aplicarea principiilor şi legilor fizice de inginerie în proiectarea maşinilor, materialelor, instrumentelor, structurilor, proceselor şi sistemelor,
7112
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorAlte activitati profesionale, stiintifice si tehnice
Obiect activitateActivitati de design specializat
Informații de contact
AdresaManole Diamandi nr. 31, Braşov, Braşov
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
27.165
Profit (Lei)
19.951
Număr angajați
0
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 27.165 | 19.951 | 1.663 | 1.938 | 0 | 27.102 | 25.164 | 0 |
| 2023 | 8.650 | 4.455 | 371 | 1.739 | 0 | 6.952 | 5.213 | 0 |
| 2022 | 11.460 | 9.558 | 797 | 9.763 | 122 | 19.399 | 9.758 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
73.44%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
79.28%
Lichiditate curentă
13.98
Viteza rotație active
1
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
73.44%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
79.28%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 73.44% | 51.5% | 83.4% |
| Marjă profit brut | 85.01% | 59.61% | 86.34% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 79.28% | 85.46% | 97.95% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1 | 1.24 | 0.59 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 116.04 zile | 341.11 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
13.98
Lichiditate imediată
13.98
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 13.98 | 4 | 1.99 |
| Lichiditate imediată | 13.98 | 4 | 1.99 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0.62% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 99.38% |
©Firme.ro