Companie
Detalii identificare
Nume firmăSARB LISANDRA S.R.L.
Cod unic de înregistrare45523948 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2022000081065
EUIDROONRC.J2022000081065
Data înființării25.01.2022 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9603
Această clasă include:
-înhumarea şi incinerarea corpurilor umane sau de animale şi activităţi conexe: -pregătirea decedaţilor pentru înhumare sau incinerare şi servicii de îmbălsămare -asigurarea serviciilor de înhumare sau incinerare -închirierea de spaţiu utilat în saloane de pompe funebre -închirierea sau vânzarea locurilor de veci -întreţinerea mormintelor şi a mauzoleelor Această clasă exclude: -servicii religioase legate de funeralii,
9491 -activităţi de grădinărit în cimitire,
8130
-înhumarea şi incinerarea corpurilor umane sau de animale şi activităţi conexe: -pregătirea decedaţilor pentru înhumare sau incinerare şi servicii de îmbălsămare -asigurarea serviciilor de înhumare sau incinerare -închirierea de spaţiu utilat în saloane de pompe funebre -închirierea sau vânzarea locurilor de veci -întreţinerea mormintelor şi a mauzoleelor Această clasă exclude: -servicii religioase legate de funeralii,
9491 -activităţi de grădinărit în cimitire,
8130
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateActivitati de pompe funebre si similare
Informații de contact
AdresaSalva, Bistriţa-Năsăud
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
151.301
Profit (Lei)
21.928
Număr angajați
1
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 151.301 | 21.928 | 1.827 | 38.243 | 108.038 | 37.934 | 107.729 | 1 |
| 2023 | 107.840 | 28.245 | 2.354 | 6.164 | 16.646 | 75.319 | 85.801 | 1 |
| 2022 | 136.237 | 65.856 | 5.488 | 976 | 0 | 67.032 | 66.056 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
14.49%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
20.35%
Lichiditate curentă
0.99
Viteza rotație active
1.04
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
14.49%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
20.35%
Profit net per salariat
21.928 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 14.49% | 26.19% | 48.34% |
| Marjă profit brut | 16.81% | 30.31% | 50.77% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 20.35% | 32.92% | 99.7% |
| Profit net per salariat | 21.928 Lei | 28.245 Lei | n/a |
Viteza rotație active
1.04
Viteza rotație stocuri
5.39
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.04 | 1.17 | 2.03 |
| Viteza rotație stocuri | 5.39 | 12.16 | 9.31 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 151.301 Lei | 107.840 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.99
Lichiditate imediată
0.26
Pondere active imobilizate
74.01%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.99 | 12.22 | 68.68 |
| Lichiditate imediată | 0.26 | 10.78 | 53.69 |
| Pondere active imobilizate | 74.01% | 18.1% | 0% |
| Pondere active circulante | 25.99% | 81.9% | 100% |
©Firme.ro