Companie
Detalii identificare
Nume firmăGADAIE&MARIAN S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 45541413 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ52/64/2022
EUIDROONRC.J52/64/2022
Data înființării28.01.2022 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaPădureni nr. 65, Pădureni, Giurgiu
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
1.099.609
Profit (Lei)
224.119
Număr angajați
5
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.099.609 | 224.119 | 18.677 | 59.719 | 9.826 | 274.252 | 224.359 | 5 |
| 2023 | 619.991 | 181.139 | 15.095 | 1.859 | 0 | 183.198 | 181.339 | 4 |
| 2022 | 239.714 | 16.658 | 1.388 | 13.809 | 0 | 30.667 | 16.858 | 5 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
20.38%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.89%
Lichiditate curentă
4.59
Viteza rotație active
3.87
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
20.38%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.89%
Profit net per salariat
44.824 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 20.38% | 29.22% | 6.95% |
| Marjă profit brut | 23.23% | 30.22% | 7.91% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.89% | 99.89% | 98.81% |
| Profit net per salariat | 44.824 Lei | 45.285 Lei | 3.332 Lei |
Viteza rotație active
3.87
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
46.82 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.87 | 3.38 | 7.82 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 46.82 zile | 70.65 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 219.922 Lei | 154.998 Lei | 47.943 Lei |
Lichiditate curentă
4.59
Lichiditate imediată
4.59
Pondere active imobilizate
3.46%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 4.59 | 98.55 | 2.22 |
| Lichiditate imediată | 4.59 | 98.55 | 2.22 |
| Pondere active imobilizate | 3.46% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 96.54% | 100% | 100% |
©Firme.ro