Companie
Detalii identificare
Nume firmăMARC BET GAMES S.R.L.
Cod unic de înregistrare45562408 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2022000254034
EUIDROONRC.J2022000254034
Data înființării01.02.2022 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6820
Această clasă include:
-închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate: -clădiri de apartamente şi locuinte individuale -clădiri nerezidenţiale, inclusiv pavilioane expoziţionale, depozite -terenuri -furnizarea de case şi apartamente mobilate sau nemobilate pentru utilizare pe perioade mai mari, de obicei lunară sau anuală
Această clasă include de asemenea:
-dezvoltarea proiectelor de construcţii pentru subînchiriere personală -exploatarea amplasamentelor pentru locuinţe mobile (case mobile) Această clasă exclude: -activităţi de expoatare a hotelurilor, caselor de vacanţă, campingurilor, campingurilor pentru rulote şi altele de uz nerezidenţial sau pentru sejururi de scurtă durată ,
diviziunea 55
-închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate: -clădiri de apartamente şi locuinte individuale -clădiri nerezidenţiale, inclusiv pavilioane expoziţionale, depozite -terenuri -furnizarea de case şi apartamente mobilate sau nemobilate pentru utilizare pe perioade mai mari, de obicei lunară sau anuală
Această clasă include de asemenea:
-dezvoltarea proiectelor de construcţii pentru subînchiriere personală -exploatarea amplasamentelor pentru locuinţe mobile (case mobile) Această clasă exclude: -activităţi de expoatare a hotelurilor, caselor de vacanţă, campingurilor, campingurilor pentru rulote şi altele de uz nerezidenţial sau pentru sejururi de scurtă durată ,
diviziunea 55
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateinchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii sau inchiriate
Informații de contact
AdresaG-Ral Eremia Grigorescu nr. 20, Piteşti, Argeş
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
973.207
Profit (Lei)
558.655
Număr angajați
1
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 973.207 | 558.655 | 46.555 | 30.097 | 160.024 | 428.889 | 558.895 | 1 |
| 2024 | 786.877 | 555.292 | 46.274 | 174.747 | 191.634 | 538.645 | 555.532 | 1 |
| 2023 | 540.000 | 407.032 | 33.919 | 3.291 | 17.946 | 392.617 | 407.272 | 1 |
| 2022 | 574.808 | 540.258 | 45.022 | 3.926 | 20 | 544.364 | 540.458 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
57.4%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.96%
Lichiditate curentă
14.25
Viteza rotație active
1.65
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
57.4%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.96%
Profit net per salariat
558.655 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 57.4% | 70.57% | 75.38% | 93.99% |
| Marjă profit brut | 59.89% | 71.76% | 76.33% | 94.99% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.96% | 99.96% | 99.94% | 99.96% |
| Profit net per salariat | 558.655 Lei | 555.292 Lei | 407.032 Lei | 540.258 Lei |
Viteza rotație active
1.65
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
142.09 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.65 | 1.08 | 1.32 | 1.06 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 142.09 zile | 246.64 zile | 260.68 zile | 341.76 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 973.207 Lei | 786.877 Lei | 540.000 Lei | 574.808 Lei |
Lichiditate curentă
14.25
Lichiditate imediată
14.25
Pondere active imobilizate
27.17%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 14.25 | 3.08 | 119.3 | 138.66 |
| Lichiditate imediată | 14.25 | 3.08 | 119.3 | 138.66 |
| Pondere active imobilizate | 27.17% | 26.24% | 4.37% | 0% |
| Pondere active circulante | 72.83% | 73.76% | 95.63% | 100% |
©Firme.ro