Companie
Detalii identificare
Nume firmăROTAR SERVMED S.R.L.
Cod unic de înregistrare45563063 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2022000493129
EUIDROONRC.J2022000493129
Data înființării01.02.2022 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8622
Această clasă include:
-consultaţii şi tratamente medicale de specialitate în diverse domenii, acordate de către medici specialişti şi chirurgi
Această clasă include de asemenea:
-centre de planificare familială care oferă tratamente medicale cum ar fi sterilizarea şi întreruperea de sarcină, fără cazare Această clasă exclude: -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale moaşelor, fizioterapeuţilor şi a personalului paramedical,
8690
-consultaţii şi tratamente medicale de specialitate în diverse domenii, acordate de către medici specialişti şi chirurgi
Această clasă include de asemenea:
-centre de planificare familială care oferă tratamente medicale cum ar fi sterilizarea şi întreruperea de sarcină, fără cazare Această clasă exclude: -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale moaşelor, fizioterapeuţilor şi a personalului paramedical,
8690
Industrie
Sănătate şi asistenţă socială
SectorActivitati referitoare la sanatatea umana
Obiect activitateActivitati de asistenta medicala specializata
Informații de contact
AdresaDornei nr. 2, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
826.179
Profit (Lei)
508.643
Număr angajați
1
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 826.179 | 508.643 | 42.387 | 18.872 | 51.356 | 454.302 | 508.883 | 1 |
| 2023 | 1.554.043 | 1.429.131 | 119.094 | 76.479 | 55.867 | 1.448.669 | 1.429.371 | 1 |
| 2022 | 471.892 | 457.352 | 38.113 | 1.841 | 2.831 | 455.083 | 457.552 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
61.57%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.95%
Lichiditate curentă
24.07
Viteza rotație active
1.63
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
61.57%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.95%
Profit net per salariat
508.643 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 61.57% | 91.96% | 96.92% |
| Marjă profit brut | 72.44% | 92.89% | 99.08% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.95% | 99.98% | 99.96% |
| Profit net per salariat | 508.643 Lei | 1.429.131 Lei | 457.352 Lei |
Viteza rotație active
1.63
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
183.97 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.63 | 1.03 | 1.03 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 183.97 zile | 267.51 zile | 290.11 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 826.179 Lei | 1.554.043 Lei | 471.892 Lei |
Lichiditate curentă
24.07
Lichiditate imediată
24.07
Pondere active imobilizate
10.16%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 24.07 | 18.94 | 247.19 |
| Lichiditate imediată | 24.07 | 18.94 | 247.19 |
| Pondere active imobilizate | 10.16% | 3.71% | 0.62% |
| Pondere active circulante | 89.84% | 96.29% | 99.38% |
©Firme.ro