Companie
Detalii identificare
Nume firmăGRECLEAN - G.B.I. S.R.L.
Cod unic de înregistrare45622240 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/2464/2022
EUIDROONRC.J40/2464/2022
Data înființării10.02.2022 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8129
Această clasă include activităţile de: -curăţenie şi întreţinere a piscinelor -curăţenie a trenurilor, autobuzelor, avioanelor etc. -curăţenie a interiorului cisternelor rutiere şi maritime -activităţi de dezinfectare şi deratizare -curăţarea sticlelor -măturatul străzilor şi îndepărtarea zăpezii şi a gheţii -alte activităţi de curăţenie, n.c.a. Această clasă exclude: -controlul dăunătorilor din agricultură,
0161 -curăţarea automobilelor, spălătorii auto,
4520
0161 -curăţarea automobilelor, spălătorii auto,
4520
Industrie
Activităţi de servicii administrative şi activităţi de servicii suport
SectorActivitati de peisagistica si servicii pentru cladiri
Obiect activitateAlte activitati de curatenie
Informații de contact
AdresaPăuneşti nr. 3, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
199.550
Profit (Lei)
59.290
Număr angajați
1
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 199.550 | 59.290 | 4.941 | 6.151 | 26.929 | 72.306 | 94.756 | 1 |
| 2023 | 132.965 | 37.388 | 3.116 | 5.059 | 0 | 40.525 | 35.466 | 1 |
| 2022 | 103.763 | 0 | 0 | 5.215 | 0 | 3.093 | -2.122 | 3 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
29.71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
62.57%
Lichiditate curentă
11.76
Viteza rotație active
2.01
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
29.71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
62.57%
Profit net per salariat
59.290 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 29.71% | 28.12% | 0% |
| Marjă profit brut | 30.59% | 29.1% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 62.57% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | 59.290 Lei | 37.388 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
2.01
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
5.78 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.01 | 3.28 | 33.55 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 1108.04 | 864.69 |
| Durata medie încasare creanțe | 5.78 zile | 7.88 zile | 6.96 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 199.550 Lei | 132.965 Lei | 34.588 Lei |
Lichiditate curentă
11.76
Lichiditate imediată
11.76
Pondere active imobilizate
27.14%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 11.76 | 8.01 | 0.59 |
| Lichiditate imediată | 11.76 | 7.99 | 0.57 |
| Pondere active imobilizate | 27.14% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 72.86% | 100% | 100% |
©Firme.ro