Companie
Detalii identificare
Nume firmăALOE VERA BY ANDREEA SI ANTONIA S.R.L.
Cod unic de înregistrare45656758 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ32/309/2022
EUIDROONRC.J32/309/2022
Data înființării17.02.2022 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4619
Această clasă exclude: -comerţul cu ridicata în nume propriu,
462 la 469 -vânzări cu amănuntul făcute de comisionari,
4799
462 la 469 -vânzări cu amănuntul făcute de comisionari,
4799
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata cu exceptia comertului cu autovehicule si motociclete
Obiect activitateIntermedieri in comertul cu produse diverse
Informații de contact
AdresaIezer nr. 7, Sibiu, Sibiu
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
3.818
Profit (Lei)
867
Număr angajați
0
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.818 | 867 | 72 | 56.942 | 0 | 2.425 | -54.517 | 0 |
| 2024 | 3.810 | -3.582 | -299 | 56.275 | 0 | 890 | -55.385 | 1 |
| 2023 | 1.466 | 0 | 0 | 51.234 | 0 | -569 | -51.803 | 1 |
| 2022 | 3.540 | 0 | 0 | 27.160 | 0 | 959 | -26.201 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
22.71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-1.59%
Lichiditate curentă
0.04
Viteza rotație active
1.57
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
22.71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-1.59%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 22.71% | -94.02% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 27.03% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -1.59% | 6.47% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | -3.582 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
1.57
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
228.87 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.57 | 4.28 | -2.58 | 3.69 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 228.87 zile | 0 zile | -157.85 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 3.810 Lei | 1.466 Lei | 3.540 Lei |
Lichiditate curentă
0.04
Lichiditate imediată
0.04
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.04 | 0.02 | -0.01 | 0.04 |
| Lichiditate imediată | 0.04 | 0.02 | -0.01 | 0.04 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro