Companie
Detalii identificare
Nume firmăONTIME CONSTRUCT S.R.L.
Cod unic de înregistrare45672362 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2022003157400
EUIDROONRC.J2022003157400
Data înființării21.02.2022 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaGura Caliţei nr. 43, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
145.624
Profit (Lei)
100.470
Număr angajați
0
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 145.624 | 100.470 | 8.373 | 126.512 | 92.391 | 223.415 | 189.294 | 0 |
| 2023 | 155.774 | 76.784 | 6.399 | 53.389 | 0 | 142.213 | 88.824 | 1 |
| 2022 | 79.573 | 11.840 | 987 | 40.477 | 0 | 52.517 | 12.040 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
68.99%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
53.08%
Lichiditate curentă
1.77
Viteza rotație active
0.46
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
68.99%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
53.08%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 68.99% | 49.29% | 14.88% |
| Marjă profit brut | 69.84% | 49.53% | 15.73% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 53.08% | 86.45% | 98.34% |
| Profit net per salariat | n/a | 76.784 Lei | 11.840 Lei |
Viteza rotație active
0.46
Viteza rotație stocuri
5.18
Durata medie încasare creanțe
81.37 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.46 | 1.1 | 1.52 |
| Viteza rotație stocuri | 5.18 | 0 | 6.32 |
| Durata medie încasare creanțe | 81.37 zile | 15.44 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 155.774 Lei | 79.573 Lei |
Lichiditate curentă
1.77
Lichiditate imediată
1.54
Pondere active imobilizate
29.26%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.77 | 2.66 | 1.3 |
| Lichiditate imediată | 1.54 | 2.66 | 0.99 |
| Pondere active imobilizate | 29.26% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 70.74% | 100% | 100% |
©Firme.ro