Companie
Detalii identificare
Nume firmăNAPOCA HOUSE INVEST S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 45685818 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/921/2022
EUIDROONRC.J12/921/2022
Data înființării22.02.2022 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4110
Această clasă include:
-dezvoltarea proiectelor de construcţii, pentru clădiri rezidenţiale şi nerezidenţiale, prin reunirea mijloacelor financiare, tehnice şi fizice pentru realizarea proiectelor de construcţii în vederea vânzării ulterioare. Această clasă exclude: -construcţia de clădiri,
4120 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management a proiectelor privind construcţia de clădiri,
711
-dezvoltarea proiectelor de construcţii, pentru clădiri rezidenţiale şi nerezidenţiale, prin reunirea mijloacelor financiare, tehnice şi fizice pentru realizarea proiectelor de construcţii în vederea vânzării ulterioare. Această clasă exclude: -construcţia de clădiri,
4120 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management a proiectelor privind construcţia de clădiri,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateDezvoltare (promovare) imobiliara
Informații de contact
AdresaJucu-Herghelie nr. 224, Juc-Herghelie, Cluj
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
1.665.680
Profit (Lei)
525.548
Număr angajați
1
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.665.680 | 525.548 | 43.796 | 528.735 | 433.043 | 936.762 | 841.070 | 1 |
| 2024 | 1.190.208 | 92.929 | 7.744 | 928.195 | 649.866 | 593.851 | 315.522 | 1 |
| 2023 | 1.161.372 | 593.826 | 49.486 | 1.670.419 | 864.666 | 1.366.597 | 560.844 | 1 |
| 2022 | 0 | 0 | 0 | 1.559.937 | 1.082.241 | 444.714 | -32.982 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
31.55%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
62.49%
Lichiditate curentă
1.77
Viteza rotație active
1.22
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
31.55%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
62.49%
Profit net per salariat
525.548 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 31.55% | 7.81% | 51.13% | 0% |
| Marjă profit brut | 38.44% | 10.81% | 52.13% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 62.49% | 29.45% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | 525.548 Lei | 92.929 Lei | 593.826 Lei | n/a |
Viteza rotație active
1.22
Viteza rotație stocuri
2.56
Durata medie încasare creanțe
61.49 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.22 | 0.96 | 0.52 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 2.56 | 4.05 | 1.28 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 61.49 zile | 50.3 zile | 35.8 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 1.665.680 Lei | 1.190.208 Lei | 1.161.372 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
1.77
Lichiditate imediată
0.54
Pondere active imobilizate
31.61%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.77 | 0.64 | 0.82 | 0.29 |
| Lichiditate imediată | 0.54 | 0.32 | 0.28 | 0.19 |
| Pondere active imobilizate | 31.61% | 52.25% | 38.75% | 70.88% |
| Pondere active circulante | 68.39% | 47.75% | 61.25% | 29.12% |
©Firme.ro