Companie
Detalii identificare
Nume firmăDK ARCH SOLUTIONS S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 45702927 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/965/2022
EUIDROONRC.J12/965/2022
Data înființării24.02.2022 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7111
Această clasă include:
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati de arhitectura si inginerie; activitati de testari si analiza tehnica
Obiect activitateActivitati de arhitectura
Informații de contact
AdresaBuzău nr. 9, Cluj-Napoca, Cluj
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
1.975.043
Profit (Lei)
1.773.128
Număr angajați
1
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.975.043 | 1.773.128 | 147.761 | 157.103 | 0 | 1.921.224 | 1.773.386 | 1 |
| 2023 | 706.928 | 673.867 | 56.156 | 105.157 | 1.232 | 1.592.828 | 1.489.765 | 1 |
| 2022 | 1.017.903 | 999.098 | 83.258 | 115.573 | 2.577 | 1.112.294 | 999.298 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
89.78%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.99%
Lichiditate curentă
12.23
Viteza rotație active
1.03
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
89.78%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.99%
Profit net per salariat
1.773.128 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 89.78% | 95.32% | 98.15% |
| Marjă profit brut | 92.46% | 95.95% | 99.5% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.99% | 45.23% | 99.98% |
| Profit net per salariat | 1.773.128 Lei | 673.867 Lei | 999.098 Lei |
Viteza rotație active
1.03
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
268.07 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.03 | 0.44 | 0.91 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 268.07 zile | 313.81 zile | 227.11 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 1.975.043 Lei | 706.928 Lei | 1.017.903 Lei |
Lichiditate curentă
12.23
Lichiditate imediată
12.23
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 12.23 | 15.15 | 9.62 |
| Lichiditate imediată | 12.23 | 15.15 | 9.62 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0.08% | 0.23% |
| Pondere active circulante | 100% | 99.92% | 99.77% |
©Firme.ro