Companie
Detalii identificare
Nume firmăBLUE ACCOUNTANCY S.R.L.
Cod unic de înregistrare45718001 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ5/489/2022
EUIDROONRC.J5/489/2022
Data înființării28.02.2022 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6920
Această clasă include:
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati juridice si de contabilitate
Obiect activitateActivitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Informații de contact
AdresaFeldioarei nr. 14, Oradea, Bihor
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
75.255
Profit (Lei)
46.271
Număr angajați
0
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 75.255 | 46.271 | 3.856 | 16.062 | 216 | 62.717 | 46.871 | 0 |
| 2024 | 18.200 | 3.770 | 314 | 5.206 | 389 | 10.638 | 5.821 | 0 |
| 2023 | 2.650 | 465 | 39 | 1.923 | 562 | 2.583 | 2.051 | 0 |
| 2022 | 2.500 | 1.086 | 91 | 200 | 735 | 1.051 | 1.586 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
61.49%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.72%
Lichiditate curentă
3.9
Viteza rotație active
1.2
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
61.49%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.72%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 61.49% | 20.71% | 17.55% | 43.44% |
| Marjă profit brut | 71.88% | 24.33% | 20.3% | 46.44% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 98.72% | 64.77% | 22.67% | 68.47% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.2
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
213.7 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.2 | 1.65 | 0.84 | 1.4 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 29.78 | 28.09 |
| Durata medie încasare creanțe | 213.7 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
3.9
Lichiditate imediată
3.9
Pondere active imobilizate
0.34%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 3.9 | 2.04 | 1.34 | 5.26 |
| Lichiditate imediată | 3.9 | 2.04 | 1.3 | 4.81 |
| Pondere active imobilizate | 0.34% | 3.53% | 17.87% | 41.15% |
| Pondere active circulante | 99.66% | 96.47% | 82.13% | 58.85% |
©Firme.ro