Companie
Detalii identificare
Nume firmăCATALIN CONSTRUCT EDILITAR S.R.L.
Cod unic de înregistrare45749890 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ3/578/2022
EUIDROONRC.J3/578/2022
Data înființării04.03.2022 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaMiceşti, Argeş
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
50.800
Profit (Lei)
-9.944
Număr angajați
1
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 50.800 | -9.944 | -829 | 60.076 | 122 | 798 | -59.156 | 1 |
| 2023 | 11.800 | -40.196 | -3.350 | 55.715 | 422 | 6.080 | -49.213 | 1 |
| 2022 | 20.200 | -9.217 | -768 | 18.603 | 122 | 9.464 | -9.017 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-19.57%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
16.81%
Lichiditate curentă
0.01
Viteza rotație active
55.22
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-19.57%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
16.81%
Profit net per salariat
-9.944 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -19.57% | -340.64% | -45.63% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 16.81% | 81.68% | 100% |
| Profit net per salariat | -9.944 Lei | -40.196 Lei | -9.217 Lei |
Viteza rotație active
55.22
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 55.22 | 1.81 | 2.11 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 47.53 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 30.93 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 50.800 Lei | 11.800 Lei | 20.200 Lei |
Lichiditate curentă
0.01
Lichiditate imediată
0.01
Pondere active imobilizate
13.26%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.01 | 0.11 | 0.51 |
| Lichiditate imediată | 0.01 | 0.11 | 0.49 |
| Pondere active imobilizate | 13.26% | 6.49% | 1.27% |
| Pondere active circulante | 86.74% | 93.51% | 98.73% |
©Firme.ro