Companie
Detalii identificare
Nume firmăDANIEL NAOMI CONSTRUCT S.R.L.
Cod unic de înregistrare45759516 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ35/986/2022
EUIDROONRC.J35/986/2022
Data înființării07.03.2022 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaObad, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
298.880
Profit (Lei)
164.177
Număr angajați
2
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 298.880 | 164.177 | 13.681 | 115.997 | 0 | 293.314 | 177.317 | 2 |
| 2023 | 215.790 | 0 | 0 | 115.477 | 0 | 128.336 | 12.859 | 3 |
| 2022 | 113.200 | 14.941 | 1.245 | 54.082 | 0 | 69.223 | 15.141 | 3 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
54.93%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
92.59%
Lichiditate curentă
2.53
Viteza rotație active
1.02
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
54.93%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
92.59%
Profit net per salariat
82.089 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 54.93% | 0% | 13.2% |
| Marjă profit brut | 56.12% | 0% | 13.53% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 92.59% | 0% | 98.68% |
| Profit net per salariat | 82.089 Lei | 0 Lei | 4.980 Lei |
Viteza rotație active
1.02
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
40.84 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.02 | 1.68 | 1.64 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 40.84 zile | 191.1 zile | 31.6 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 149.440 Lei | 71.930 Lei | 37.733 Lei |
Lichiditate curentă
2.53
Lichiditate imediată
2.53
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.53 | 1.11 | 1.28 |
| Lichiditate imediată | 2.53 | 1.11 | 1.28 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro