Companie
Detalii identificare
Nume firmăDANSUL FLORILOR S.R.L.
Cod unic de înregistrare45764113 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2022000627296
EUIDROONRC.J2022000627296
Data înființării08.03.2022 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4776
-
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul al florilor, plantelor si semintelor, comert cu amanuntul al animalelor de companie si a hranei pentru acestea, in magazine specializate
Informații de contact
AdresaTeişani nr. 57, Teişani, Prahova
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
96.841
Profit (Lei)
15.370
Număr angajați
1
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 96.841 | 15.370 | 1.281 | 114.719 | 9.945 | 55.986 | -48.788 | 1 |
| 2023 | 36.885 | 0 | 0 | 76.882 | 5.844 | 6.879 | -64.159 | 1 |
| 2022 | 21.460 | 0 | 0 | 33.180 | 122 | 11.793 | -21.265 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
15.87%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-31.5%
Lichiditate curentă
0.49
Viteza rotație active
1.47
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
15.87%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-31.5%
Profit net per salariat
15.370 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 15.87% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 16.87% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -31.5% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 15.370 Lei | 0 Lei | n/a |
Viteza rotație active
1.47
Viteza rotație stocuri
6.46
Durata medie încasare creanțe
150.76 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.47 | 2.9 | 1.8 |
| Viteza rotație stocuri | 6.46 | 15.92 | 5.79 |
| Durata medie încasare creanțe | 150.76 zile | 0 zile | 136.07 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 96.841 Lei | 36.885 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.49
Lichiditate imediată
0.36
Pondere active imobilizate
15.08%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.49 | 0.09 | 0.36 |
| Lichiditate imediată | 0.36 | 0.06 | 0.24 |
| Pondere active imobilizate | 15.08% | 45.93% | 1.02% |
| Pondere active circulante | 84.92% | 54.07% | 98.98% |
©Firme.ro