Companie
Detalii identificare
Nume firmăOLAR PAVAJE S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 45777563 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2022001050354
EUIDROONRC.J2022001050354
Data înființării10.03.2022 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaObad, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
772.029
Profit (Lei)
286.363
Număr angajați
4
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 772.029 | 286.363 | 23.864 | 51.065 | 15.400 | 320.812 | 286.603 | 4 |
| 2024 | 440.323 | 31.577 | 2.631 | 41.704 | 27.084 | 136.670 | 122.050 | 5 |
| 2023 | 1.078.895 | 440.933 | 36.744 | 101.250 | 42.971 | 499.452 | 441.173 | 6 |
| 2022 | 472.960 | 229.205 | 19.100 | 36.813 | 29.685 | 236.533 | 229.405 | 4 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
37.09%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.92%
Lichiditate curentă
6.28
Viteza rotație active
2.3
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
37.09%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.92%
Profit net per salariat
71.591 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 37.09% | 7.17% | 40.87% | 48.46% |
| Marjă profit brut | 39.4% | 9.21% | 41.8% | 49.45% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.92% | 25.87% | 99.95% | 99.91% |
| Profit net per salariat | 71.591 Lei | 6.315 Lei | 73.489 Lei | 57.301 Lei |
Viteza rotație active
2.3
Viteza rotație stocuri
173.84
Durata medie încasare creanțe
11.37 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.3 | 2.69 | 1.99 | 1.78 |
| Viteza rotație stocuri | 173.84 | 8.73 | 0 | 2702.63 |
| Durata medie încasare creanțe | 11.37 zile | 8.17 zile | 120.3 zile | 96 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 193.007 Lei | 88.065 Lei | 179.816 Lei | 118.240 Lei |
Lichiditate curentă
6.28
Lichiditate imediată
6.2
Pondere active imobilizate
4.58%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 6.28 | 3.28 | 4.93 | 6.43 |
| Lichiditate imediată | 6.2 | 2.07 | 4.93 | 6.42 |
| Pondere active imobilizate | 4.58% | 16.54% | 7.92% | 11.15% |
| Pondere active circulante | 95.42% | 83.46% | 92.08% | 88.85% |
©Firme.ro