Companie
Detalii identificare
Nume firmăSZLEV CHILD SOLUTION S.R.L.
Cod unic de înregistrare45822117 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/1430/2022
EUIDROONRC.J12/1430/2022
Data înființării18.03.2022 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4532
Această clasă exclude: -vânzarea cu amănuntul a carburanţilor,
4730
4730
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata si cu amanuntul, intretinerea si repararea autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul de piese si accesorii pentru autovehicule
Informații de contact
AdresaTeilor nr. 33A, Floreşti, Cluj
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
115.500
Profit (Lei)
49.610
Număr angajați
1
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 115.500 | 49.610 | 4.134 | 4.412 | 1.083 | 53.179 | 49.850 | 1 |
| 2023 | 121.500 | 65.744 | 5.479 | 3.787 | 4.333 | 65.438 | 65.984 | 1 |
| 2022 | 88.000 | 82.094 | 6.841 | 3.974 | 30 | 86.238 | 82.294 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
42.95%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.52%
Lichiditate curentă
12.05
Viteza rotație active
2.13
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
42.95%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.52%
Profit net per salariat
49.610 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 42.95% | 54.11% | 93.29% |
| Marjă profit brut | 43.93% | 55.09% | 95.38% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.52% | 99.64% | 99.76% |
| Profit net per salariat | 49.610 Lei | 65.744 Lei | 82.094 Lei |
Viteza rotație active
2.13
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
98.64 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.13 | 1.74 | 1.02 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 98.64 zile | 178.14 zile | 337.28 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 115.500 Lei | 121.500 Lei | 88.000 Lei |
Lichiditate curentă
12.05
Lichiditate imediată
12.05
Pondere active imobilizate
2%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 12.05 | 17.28 | 21.7 |
| Lichiditate imediată | 12.05 | 17.28 | 21.7 |
| Pondere active imobilizate | 2% | 6.21% | 0.03% |
| Pondere active circulante | 98% | 93.79% | 99.97% |
©Firme.ro