Companie
Detalii identificare
Nume firmăNOIR GAME S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 45830926 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2022000453260
EUIDROONRC.J2022000453260
Data înființării21.03.2022 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5821
Această clasă include:
-editarea jocurilor pe calculator pentru toate platformele.
-editarea jocurilor pe calculator pentru toate platformele.
Industrie
Informaţii şi comunicaţii
SectorActivitati de editare
Obiect activitateActivitati de editare a jocurilor de calculator
Informații de contact
AdresaRomulus Guga nr. 1, Tîrgu Mureş, Mureş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
16.517
Profit (Lei)
6.021
Număr angajați
0
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 16.517 | 6.021 | 502 | 4.686 | 3.943 | 11.017 | 10.274 | 0 |
| 2023 | 8.714 | -1.804 | -150 | 4.386 | 3.505 | 4.885 | 4.252 | 0 |
| 2022 | 11.156 | 5.656 | 471 | 7.500 | 6.399 | 6.961 | 6.056 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
36.45%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
58.6%
Lichiditate curentă
2.35
Viteza rotație active
1.1
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
36.45%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
58.6%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 36.45% | -20.7% | 50.7% |
| Marjă profit brut | 43.26% | 0% | 53.7% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 58.6% | -42.43% | 93.39% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.1
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
3.51 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.1 | 1.04 | 0.84 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 3.51 zile | 173.28 zile | 152.37 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
2.35
Lichiditate imediată
2.35
Pondere active imobilizate
26.36%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.35 | 1.11 | 0.93 |
| Lichiditate imediată | 2.35 | 1.11 | 0.93 |
| Pondere active imobilizate | 26.36% | 41.78% | 47.9% |
| Pondere active circulante | 73.64% | 58.22% | 52.1% |
©Firme.ro