Companie
Detalii identificare
Nume firmăUNIQ GLASS CONSTRUCT S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 45837789 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2022001254350
EUIDROONRC.J2022001254350
Data înființării22.03.2022 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaConstructorilor nr. 4A, Săcălaz, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
73.833
Profit (Lei)
411
Număr angajați
1
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 73.833 | 411 | 34 | 165.508 | 10.114 | 173.254 | 17.860 | 1 |
| 2023 | 171.552 | 1.713 | 143 | 101.852 | 11.607 | 107.694 | 17.449 | 1 |
| 2022 | 33.613 | 15.536 | 1.295 | 26.240 | 13.100 | 28.876 | 15.736 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
0.56%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
2.3%
Lichiditate curentă
1.05
Viteza rotație active
0.4
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
0.56%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
2.3%
Profit net per salariat
411 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 0.56% | 1% | 46.22% |
| Marjă profit brut | 0.76% | 1.17% | 49.16% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 2.3% | 9.82% | 98.73% |
| Profit net per salariat | 411 Lei | 1.713 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.4
Viteza rotație stocuri
0.7
Durata medie încasare creanțe
262.4 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.4 | 1.44 | 0.8 |
| Viteza rotație stocuri | 0.7 | 3.1 | 4.2 |
| Durata medie încasare creanțe | 262.4 zile | 96.74 zile | 221.52 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 73.833 Lei | 171.552 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
1.05
Lichiditate imediată
0.41
Pondere active imobilizate
5.52%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.05 | 1.06 | 1.1 |
| Lichiditate imediată | 0.41 | 0.51 | 0.8 |
| Pondere active imobilizate | 5.52% | 9.73% | 31.21% |
| Pondere active circulante | 94.48% | 90.27% | 68.79% |
©Firme.ro