Companie
Detalii identificare
Nume firmăFOR EYE HEALTH S.R.L.
Cod unic de înregistrare45840822 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/5439/2022
EUIDROONRC.J40/5439/2022
Data înființării23.03.2022 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8622
Această clasă include:
-consultaţii şi tratamente medicale de specialitate în diverse domenii, acordate de către medici specialişti şi chirurgi
Această clasă include de asemenea:
-centre de planificare familială care oferă tratamente medicale cum ar fi sterilizarea şi întreruperea de sarcină, fără cazare Această clasă exclude: -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale moaşelor, fizioterapeuţilor şi a personalului paramedical,
8690
-consultaţii şi tratamente medicale de specialitate în diverse domenii, acordate de către medici specialişti şi chirurgi
Această clasă include de asemenea:
-centre de planificare familială care oferă tratamente medicale cum ar fi sterilizarea şi întreruperea de sarcină, fără cazare Această clasă exclude: -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale moaşelor, fizioterapeuţilor şi a personalului paramedical,
8690
Industrie
Sănătate şi asistenţă socială
SectorActivitati referitoare la sanatatea umana
Obiect activitateActivitati de asistenta medicala specializata
Informații de contact
AdresaBinelui nr. 19-21, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
325.474
Profit (Lei)
204.094
Număr angajați
1
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 325.474 | 204.094 | 17.008 | 31.751 | 5.779 | 228.546 | 204.334 | 1 |
| 2024 | 277.818 | 138.055 | 11.505 | 4.666 | 7.979 | 188.756 | 194.550 | 1 |
| 2023 | 292.968 | 165.595 | 13.800 | 10.945 | 8.958 | 213.287 | 212.595 | 1 |
| 2022 | 152.351 | 125.768 | 10.481 | 4.896 | 0 | 130.864 | 125.968 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
62.71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.88%
Lichiditate curentă
7.2
Viteza rotație active
1.39
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
62.71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.88%
Profit net per salariat
204.094 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 62.71% | 49.69% | 56.52% | 82.55% |
| Marjă profit brut | 65.75% | 52.36% | 57.4% | 84.75% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.88% | 70.96% | 77.89% | 99.84% |
| Profit net per salariat | 204.094 Lei | 138.055 Lei | 165.595 Lei | n/a |
Viteza rotație active
1.39
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
201.71 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.39 | 1.41 | 1.32 | 1.16 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 201.71 zile | 25.31 zile | 19.76 zile | 215.74 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 325.474 Lei | 277.818 Lei | 292.968 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
7.2
Lichiditate imediată
7.2
Pondere active imobilizate
2.47%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 7.2 | 40.45 | 19.49 | 26.73 |
| Lichiditate imediată | 7.2 | 40.45 | 19.49 | 26.73 |
| Pondere active imobilizate | 2.47% | 4.06% | 4.03% | 0% |
| Pondere active circulante | 97.53% | 95.94% | 95.97% | 100% |
©Firme.ro