Companie
Detalii identificare
Nume firmăRAUL&EDUARD CONSTRUCT S.R.L.
Cod unic de înregistrare45866040 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ33/609/2022
EUIDROONRC.J33/609/2022
Data înființării28.03.2022 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaFundoaia nr. 4, Unceşti, Suceava
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
76.818
Profit (Lei)
18.166
Număr angajați
1
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 76.818 | 18.166 | 1.514 | 4.616 | 68.829 | 45.918 | 110.131 | 1 |
| 2023 | 165.379 | 104.338 | 8.695 | 41.483 | 71.142 | 62.306 | 91.965 | 1 |
| 2022 | 30.000 | 0 | 0 | 27.934 | 0 | 15.561 | -12.373 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
23.65%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
16.49%
Lichiditate curentă
9.95
Viteza rotație active
0.67
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
23.65%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
16.49%
Profit net per salariat
18.166 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 23.65% | 63.09% | 0% |
| Marjă profit brut | 24.53% | 64.07% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 16.49% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | 18.166 Lei | 104.338 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.67
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
95.03 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.67 | 1.24 | 1.93 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 95.03 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 76.818 Lei | 165.379 Lei | 30.000 Lei |
Lichiditate curentă
9.95
Lichiditate imediată
9.95
Pondere active imobilizate
59.98%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 9.95 | 1.5 | 0.56 |
| Lichiditate imediată | 9.95 | 1.5 | 0.56 |
| Pondere active imobilizate | 59.98% | 53.31% | 0% |
| Pondere active circulante | 40.02% | 46.69% | 100% |
©Firme.ro