Companie
Detalii identificare
Nume firmăSILVANO TRUE S.R.L.
Cod unic de înregistrare45936693 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2022001563353
EUIDROONRC.J2022001563353
Data înființării08.04.2022 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5630
Această clasă include activitatea de pregătire şi servire a băuturilor pentru consumul imediat în incintă . Această clasă include:
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorRestaurante si alte activitati de servicii de alimentatie
Obiect activitateBaruri si alte activitati de servire a bauturilor
Informații de contact
AdresaMartir Cernăianu nr. 33, Timişoara, Timiş
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
102.288
Profit (Lei)
15.446
Număr angajați
0
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 102.288 | 15.446 | 1.287 | 13.061 | 0 | 112.265 | 99.204 | 0 |
| 2023 | 149.369 | 60.712 | 5.059 | 18.809 | 0 | 102.567 | 83.758 | 0 |
| 2022 | 70.496 | 22.914 | 1.910 | 4.174 | 0 | 27.288 | 23.114 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
15.1%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
15.57%
Lichiditate curentă
8.6
Viteza rotație active
0.91
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
15.1%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
15.57%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 15.1% | 40.65% | 32.5% |
| Marjă profit brut | 18.28% | 47.31% | 32.41% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 15.57% | 72.49% | 99.13% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | 22.914 Lei |
Viteza rotație active
0.91
Viteza rotație stocuri
1
Durata medie încasare creanțe
36.18 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.91 | 1.46 | 2.58 |
| Viteza rotație stocuri | 1 | 2.2 | 3.95 |
| Durata medie încasare creanțe | 36.18 zile | 80.61 zile | 0.35 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | 70.496 Lei |
Lichiditate curentă
8.6
Lichiditate imediată
0.77
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 8.6 | 5.45 | 6.54 |
| Lichiditate imediată | 0.77 | 1.84 | 2.27 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro