Companie
Detalii identificare
Nume firmăSIRO COMPLEX S.R.L.
Cod unic de înregistrare46064819 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2022002392129
EUIDROONRC.J2022002392129
Data înființării05.05.2022 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5630
Această clasă include activitatea de pregătire şi servire a băuturilor pentru consumul imediat în incintă . Această clasă include:
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorRestaurante si alte activitati de servicii de alimentatie
Obiect activitateBaruri si alte activitati de servire a bauturilor
Informații de contact
AdresaGruia nr. 58, Loc. Cluj-Napoca | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
79.457
Profit (Lei)
13.642
Număr angajați
1
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 79.457 | 13.642 | 1.137 | 2.868 | 0 | 163.096 | 160.228 | 1 |
| 2023 | 214.744 | 63.576 | 5.298 | 22.142 | 2.637 | 166.091 | 146.586 | 1 |
| 2022 | 154.974 | 82.810 | 6.901 | 14.231 | 99 | 97.142 | 83.010 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
17.17%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
8.51%
Lichiditate curentă
56.87
Viteza rotație active
0.49
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
17.17%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
8.51%
Profit net per salariat
13.642 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 17.17% | 29.61% | 53.43% |
| Marjă profit brut | 20.44% | 35.24% | 54.05% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 8.51% | 43.37% | 99.76% |
| Profit net per salariat | 13.642 Lei | 63.576 Lei | 82.810 Lei |
Viteza rotație active
0.49
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.49 | 1.27 | 1.59 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 24.91 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 4.68 zile | 42.73 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 79.457 Lei | 214.744 Lei | 154.974 Lei |
Lichiditate curentă
56.87
Lichiditate imediată
56.87
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 56.87 | 7.5 | 6.83 |
| Lichiditate imediată | 56.87 | 7.5 | 6.39 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 1.56% | 0.1% |
| Pondere active circulante | 100% | 98.44% | 99.9% |
©Firme.ro