Companie
Detalii identificare
Nume firmăDR. JOSAN DANIEL S.R.L.
Cod unic de înregistrare46082483 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2022000744173
EUIDROONRC.J2022000744173
Data înființării09.05.2022 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8623
Această clasă include:
-activităţi de asistenţă stomatologică de natură generală sau specializată, de exemplu stomatologie, endodontică şi pediatrică; patologie orală -activităţi ortodontice
Această clasă include de asemenea:
-activităţi de chirurgie stomatologică Această clasă exclude: -fabricarea de dinţi artificiali, proteze şi dispozitive protetice executate de laboratoarele dentare,
3250 -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale personalului paramedical stomatologic cum ar fi paramedicii de igienă dentară,
8690
-activităţi de asistenţă stomatologică de natură generală sau specializată, de exemplu stomatologie, endodontică şi pediatrică; patologie orală -activităţi ortodontice
Această clasă include de asemenea:
-activităţi de chirurgie stomatologică Această clasă exclude: -fabricarea de dinţi artificiali, proteze şi dispozitive protetice executate de laboratoarele dentare,
3250 -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale personalului paramedical stomatologic cum ar fi paramedicii de igienă dentară,
8690
Industrie
Sănătate şi asistenţă socială
SectorActivitati referitoare la sanatatea umana
Obiect activitateActivitati de asistenta stomatologica
Informații de contact
AdresaFabrica De Glucoză nr. 9B, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
796.596
Profit (Lei)
660.643
Număr angajați
1
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 796.596 | 660.643 | 55.054 | 49.498 | 58.324 | 651.926 | 660.752 | 1 |
| 2023 | 483.840 | 404.002 | 33.667 | 4.332 | 66.760 | 398.072 | 460.500 | 1 |
| 2022 | 99.772 | 81.824 | 6.819 | 30.321 | 0 | 112.345 | 82.024 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
82.93%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.98%
Lichiditate curentă
13.17
Viteza rotație active
1.12
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
82.93%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.98%
Profit net per salariat
660.643 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 82.93% | 83.5% | 82.01% |
| Marjă profit brut | 85.87% | 84.5% | 83.6% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.98% | 87.73% | 99.76% |
| Profit net per salariat | 660.643 Lei | 404.002 Lei | 81.824 Lei |
Viteza rotație active
1.12
Viteza rotație stocuri
451.33
Durata medie încasare creanțe
185.65 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.12 | 1.04 | 0.89 |
| Viteza rotație stocuri | 451.33 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 185.65 zile | 186.76 zile | 404.43 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 796.596 Lei | 483.840 Lei | 99.772 Lei |
Lichiditate curentă
13.17
Lichiditate imediată
13.14
Pondere active imobilizate
8.21%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 13.17 | 91.89 | 3.71 |
| Lichiditate imediată | 13.14 | 91.89 | 3.71 |
| Pondere active imobilizate | 8.21% | 14.36% | 0% |
| Pondere active circulante | 91.79% | 85.64% | 100% |
©Firme.ro